![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
17:00, 20 лютого 2020 р.
Надійне джерело
У Житомирі відкрилася виставка світлин про події на Майдані. Фото
До річниці вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у Житомирі відкрилася виставка світлин під назвою "Скам’янілі душі". Її автор Леонід Шрайбікус каже, що фотографією зафіксував важливі миті історії, відтворюючи хронологію подій одного дня Майдану - 18 лютого 2014 року.
Експозиція представлена 38-ма світлинами, на яких - бурхливе протистояння між владою та народом.
"Скам’янілими душами" автор світлин називає тодішню владу, високих чиновників, і якби, мовляв, душі їхні були не скам'янілими, то і люди не вийшли б на протести.
Відчути та ще раз осмислити трагічні події шестирічної давнини можна, відвідавши виставку Леоніда Шрайбікуса, присвячену річниці подій на Майдані. Вона експонуватиметься у холі II поверху Житомирської міської ради впродовж місяця.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
13:13, 21 липня
17:03, 19 липня
16:17, 22 липня
6
live comments feed...