Яку валюту варто купувати у 2020 році?

Яку валюту варто купувати у 2020 році?, Ефименко Анастасия

Коли у людини з'являються вільні гроші, перед нею встає питання, як зберегти й примножити свій капітал. На ринку існує багато фінансових інструментів, один з яких гра на курсі валют. Яку валюту краще купувати, щоб заробити? Обмінка Рівне – надійний обмінник валют.

Чому вигідно купувати долари?

Якщо зберігати гроші вдома готівкою або на простому гривневому рахунку, то з часом вони знеціняться. Відбувається це з-за інфляції, що існує в нашій країні. Якщо порівняти 2009 і 2019 рік, то можна помітити, наскільки менше стали коштувати гривні щодо доларів і євро. Якщо ваш прибуток в національній валюті за ці 10 років виріс приблизно в 3 рази, то можна сказати, що в доларах він зовсім не змінився. Забронювати курс на 1 годину дозволяє обмінник валют Рівне.Але, купивши американську валюту тоді, можна було отримати великий прибуток. Ось чому важливо розбиратися, коли краще купувати іноземні гроші, що надійніше, євро або долар і яку валюту вигідно купувати саме зараз. Дізнатися курс валют Рівне можна на сайті Обмінкі.

Чим американські долари відрізняються від інших валют

1. Американський долар - валюта міжнародного обігу. Які б політичні події не відбувалися і які б стосунки не складалися між країнами, ситуація така, що сьогодні найбільші держави, у тому числі Росія і Китай, зберігають велику частину своїх золото-валютних резервів саме в доларах, і просто не можуть відмовитися від них. Вигідний курс обміну валют на сайті Обмінка.

2. Євро - гроші, що є в обігу країн Євросоюзу. Попри те, що десятиліття євро зміцнювався стосовно гривні, якщо порівнювати з доларом, то останнім часом ця валюта стала здавати свої позиції. Причина тому - невизначена економічна і політична ситуація у Євросоюзі. Зокрема, бажання деяких країн вийти з союзу вплинуло на євро негативно, його курс по відношенню до долара сильно впав. Обмінка - зручний обмін валют чорний ринок.Оскільки в Україні американські та європейські гроші однаково доступні, то часто встає резонне питання, що краще, долари або євро? Однозначної відповіді немає, але, якщо спиратися тільки на 10-річну статистику, то долар стосовно гривні виріс сильніше. Завжди актуальний курс валют чорний ринок в Обмінці.

3. Швейцарський франк - найнадійніша валюта у світі. Не випадково кажуть "зберігайте гроші у швейцарських банках". Вони ідеально підійдуть для збереження, але не для примноження капіталу. Вигідний обмін валют рівне. В принципі, курс франка дуже сильно залежить від долара і євро, але франк менш доступний, його складніше купити й продати на території України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі