![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
11:30, 21 лютого 2020 р.
Надійне джерело
На Житомирщині поліцейські розбираються в обставинах нетверезого вояжу двох керманичів одного легковика
![На Житомирщині поліцейські розбираються в обставинах нетверезого во... На Житомирщині поліцейські розбираються в обставинах нетверезого вояжу двох керманичів одного легковика](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Радомишлі, доки правоохоронці доставляли водія ВАЗівки до відділення поліції для складання протоколу, п’яний пасажир скористався його автівкою, потрапив у ДТП та втік з місця вчинення. Розпочато досудове розслідування.
Уночі 19 лютого на одній із вулиць м. Радомишля патрульні поліцейські групи реагування місцевого відділення зупинили автомобіль ВАЗ 2107 за порушення Правил дорожнього руху. В автівці їхали місцеві жителі. Під час спілкування з водієм поліцейські помітили у нього зовнішні ознаки сп’яніння, однак від застосування алкотестера, як і від медичного освідування, керманич відмовився.
Для подальшого складання адміністративного протоколу за відмову від проходження відповідного огляду (ст. 130 КУпАП) правоохоронці разом із 32-річним водієм вирушили до відділення поліції. ВАЗівку той залишив під наглядом свого товариша, як з’ясувалось згодом, із ключем у замку запалення. Однак, повернувшись за деякий час, ані автівки, ані знайомого чоловік не застав і звернувся до поліції.
"Наші працівники вже за кілька хвилин виявили автомобіль за квартал від місця його паркування. ВАЗівка була механічно пошкоджена, бо новий її водій, вочевидь, не впорався з кермуванням, виїхав за межі проїзної частини та в’їхав у пень. Після того керманич залишив місце пригоди", - розповів начальник Радомишльського ВП ГУНП Микола Бондарчук.
Місце перебування 21-річного пасажира автівки, причетного до ДТП, поліцейські також швидко встановили. Парубка доставили до медичного закладу для освідування його стану. Лікарі засвідчили, що чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння (близько 1,7 проміле).
Тепер власнику ВАЗівки загрожує адміністративна відповідальність за відмову від проходження огляду на стан сп’яніння (ст. 130 КУпАП), а його товаришу, окрім адміністративної (за нетверезе кермування та ДТП з механічним пошкодженням транспортного засобу), ще й кримінальна - за незаконне заволодіння автомобілем (ст. 289 ККУ). Законодавством подібні протиправні дії караються до 5 років ув’язнення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
16:50, 24 липня
16:49, 24 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
live comments feed...