• Головна
  • В Житомирі комунальники і рятувальники стаханівськими темпами чистять від снігу Михайлівську вулицю
15:47, 1 лютого 2013 р.

В Житомирі комунальники і рятувальники стаханівськими темпами чистять від снігу Михайлівську вулицю

Менше двох днів знадобилось житомирським комунальникам, аби розчистити вулицю Михайлівську в Житомирі. Щоправда роботи поки тривають, але в міськраді обіцяють справитись до вечора.

- З 08.00  по 10.00 год. ми вже вивезли 12 машин снігу. Ще багато залишилось, але ми плануємо завершити вивіз снігу сьогодні, - розповів начальник дільниці автомобільних шляхів КП «УАШ» Віталій Губар.

Вивіз снігу із вулиці Михайлівської комунальні служби міста розпочали 31 січня 2013 року, хоча на прес-конференції міський голова Житомира заявив, що подібні діє сьогодні є неактуальними і "чиїмось забаганками". Однак вже сьогодні на пішохідній вулиці працює автогрейдер, снігонавантажувач, підмітальний трактор та 7 автосамосвалів.

Починаючи зранку 31 січня 2013 року і до 12.00 год. сьогодні із вул. Михайлівської комунальними службами міста вивезено близько 200 тонн снігу.

- Ми плануємо очистити Михайлівську від снігу повністю, для цього залучено 10 одиниць техніки, - наголосив начальник управління комунального господарства Олександр Марцун.

Разом з тим до цього дійства залучена техніка КП Міськсвітла і МНС. Рятувальники розчищають від льоду і снігу дах будинку музичної школи.

Поки не почали розчищати від снігу лише Мистецьку алею від Київстару.

 IMG_1289

 

Дивіться фоторепортаж на нашому сайті

Оголошення
live comments feed...