Сергій Кузьміних: "Ми будемо боротися за цю лікарню"

Сергій Кузьміних: "Ми будемо боротися за цю лікарню", Мірошниченко Ксенія

15 січня Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження "Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року". Це дозволить покращити доступність медичної допомоги, сконцентрувати інвестиційні ресурси та розбудувати мережу надання медичних послуг в Україні.

В усіх регіонах країни визначили 211 опорних закладів охорони здоров’я, 7 з них — у Житомирській області. З-поміж інших до цього переліку увійшли Лікарня №1 (Житомир), Житомирська центральна районна лікарня (с. Станишівка).

До переліку не потрапила Лікарня №2 ім. В.П. Павлусенка, хоча за результатами аналізу USAID посіла у рейтингу друге місце (після Лікарні №1). Медзаклад розташований найближще до траси Київ — Чоп, має потужні хірургічну, травматологічну, гінекологічну, ЛОР служби, приймально-діагностичне відділення, що відповідає сучасним вимогам, обслуговує понад 120 тисяч житомирян та жителів інших наближених ОТГ. 

24 лютого до лікарні завітав народний депутат України Сергій Кузьміних, щоб обговорити із працівниками закладу питання опорності й розповісти про подальші дії отримання відповідного статусу.

"Питання опорності цієї лікарні мене дуже турбує, адже вона є потужним закладом. Цього тижня ми будемо зустрічатися з Прем'єр-міністром і обговорювати дане питання, щоб додати Центральну міську лікарню №2 до переліку опорних лікарень Житомирської області. Наявний список опорних закладів формував Департамент охорони здоров'я, до якого є великі зауваження. Наразі також ведуться перемовини з приводу опорності Чуднівської, Олевської та Малинської лікарень", - зазначив Сергій Кузьміних. 

Також нардеп додав, що дане питання вирішиться до запуску реформи.

Сергій Кузьміних: "Ми будемо боротися за цю лікарню", фото-1 Сергій Кузьміних: "Ми будемо боротися за цю лікарню", фото-2 Сергій Кузьміних: "Ми будемо боротися за цю лікарню", фото-3 Сергій Кузьміних: "Ми будемо боротися за цю лікарню", фото-4 Сергій Кузьміних: "Ми будемо боротися за цю лікарню", фото-5
Житомир опорна лікарня Сергій Кузьміних Центральна міська лікарня №2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі