• Головна
  • Гришковецька ОТГ розпочала розробку стратегії розвитку
14:00, 26 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Гришковецька ОТГ розпочала розробку стратегії розвитку

Гришковецька ОТГ розпочала розробку стратегії розвитку

Фахівці Житомирського регіонального офісу Програми "U-LEAD з Європою" відвідали перше засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку Гришковецької ОТГ до 2027 року. Василь Невмержицький, керівник офісу вручив голові громади "Посібник керівника" розроблений експертами Програми.

"У нас є стислі  терміни для розробки стратегії- всього шість місяців. Тому працювати доведеться швидко та злагоджено. Цей документ стане механізмом розвитку територій громади, який допоможе активізувати мешканців", - поділився Василь Невмержицький.

Консультаційний супровід процесу розробки надаватиме радник із регіонального розвитку Житомирського регіонального офісу Програми "U-LEAD з Європою" Сергій Яцик. Методика розробки стратегії розвитку передбачає чотири засідання робочої групи під час яких буде напрацьовано соціально-економічний аналіз громади, проведено опитування мешканців та підприємців громади, підготовлено стратегічні цілі та технічні завдання.

Також відбудеться збір проєктів для реалізації технічних завдань стратегії.

"Нашою метою є створення дієвого механізму розвитку громади. Тому важливо залучити максимальну кількість місцевих мешканців до цього процесу. Їх ідеї дозволять розширити бачення працівників сільської ради та експертів", - розповідає Сергій Яцик.

На наступне засідання робоча група вже має розробити соціально-економічний аналіз та провести опитування мешканців та підприємців.

"Сьогодні ми розпочинаємо важливу роботу. Ми отримали перші завдання та маємо якнайкраще їх виконати. Реформа місцевого самоврядування дала нам можливість самостійно розв'язувати свої проблеми, а стратегія розвитку допоможе на це зробити із максимальною користю", - наголосила Ірена Лісова, Гришковецька селищна голова.

Нагадаємо, що у 2020 році Житомирський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" надаватиме консультативну та методичну підтримку у розробці стратегій розвитку Вчорайшенській та Гришковецькій ОТГ.

Програма "U-LEAD з Європою" підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #Програма "U-LEAD з Європою" #Гришковецька ОТГ #стратегія розвитку #громада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...