• Головна
  • Житомир відвідали представники NEFCO
10:30, 28 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Житомир відвідали представники NEFCO

Житомир відвідали представники NEFCO

У Житомирі 26 лютого відбулась робоча зустріч з представниками Північної Екологічної Фінансової Корпорації NEFCO та європейської інженерно-консалтингової компанії SWECO International, Швеція.

Метою зустрічі було обговорення результатів проєкту "Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери міста Житомира", що реалізований в рамках співпраці міста з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією NEFCO.

У рамках проєкту "Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери міста Житомира" в місті Житомирі за фінансової підтримки Північної Екологічної Фінансової Корпорації NEFCO та Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля Е5Р проведено комплексну термореновацію 17 будівель та часткову термореновацію 3 будівель закладів бюджетної сфери.

Стефан Ост, консультант SWECO International наголосив: 

"Після утеплення будівель персонал на рівні кожного окремого закладу має забезпечити належний нагляд за системами скріпленої ізоляції та інженерного обладнання, що забезпечує регулювання подачі теплоносія (індивідуальні теплові пункти). Крім цього споживання енергії залежить від самої поведінки персоналу. Тому місто має докладати зусилля для подальшого належного утримання та обслуговування вже утеплених будівель та відповідних інженерних систем".

Учасники робочої зустрічі також відвідали дошкільний навчальний заклад №3 та загальноосвітню школу №14, які утеплені в рамках проєкту "Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери міста Житомира".

Нагадаємо, що в рамках співпраці міста з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією NEFCO в Житомирі в попередні роки було реалізовано ще два енергоефективні проєкти: в тому числі створено енергоефективний квартал по вул. Домбровського, 30 (проведено реконструкцію котельні, встановлено тепловий насос, замінено теплові мережі та влаштовано індивідуальні теплові пункти в будинках, що опалюються цією котельнею) та замінено більше 1800 ліхтарів з лампами розжарювання на LED-ліхтарі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #NEFCO #SWECO International #енергоефективність
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...