• Головна
  • Представники 18 областей приїхали до Житомира на Всеукраїнську нараду для викладачів
12:00, 28 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Представники 18 областей приїхали до Житомира на Всеукраїнську нараду для викладачів

Представники 18 областей приїхали до Житомира на Всеукраїнську нараду для викладачів

27 лютого, на базі Житомирського музичного училища ім. В.С. Косенка стартувала Всеукраїнська нарада голів обласних методичних об’єднань викладачів української філології та провідних фахівців галузі "Формування базових компетентностей у закладах вищої освіти".

На нараду до обласного центру приїхали викладачі з 18 регіонів України, серед яких Київська, Сумська, Черкаська, Харківська, Одеська, Чернівецька, Житомирська області та інші. У межах цього заходу також проведуть науково-практичну конференцію.

Викладачі будуть працювати у чотирьох секціях та напрацьовувати формування компетентностей для розвитку нової української школи. Перші дві секції акумулюватимуть філологічні напрямки, інші дві – для викладачів мистецьких дисциплін та викладачів іноземної мови.

Тематика наради та наукової конференції охоплює актуальні питання викладання української мови, включаючи суміжні проблеми вивчення української літератури, у закладах вищої та фахової передвищої освіти.

Також у рамкамх заходів проведуть 2 майстер-класи, спряовані на підвищення рівня інформаційно-цифрової та психологічної компетентності учасників:

  • "Використання Додатків Google для налагодження взаємодії учасників освітніх проектів" за авторською програмою Антоніни Букач, сертифікованого тренера Google for Education, тьютора дистанційного курсу "Додатки Google в освітній діяльності";
  • "Стратегії ефективної комунікації в організації" за авторською програмою Олени Журавської, психолога, психотерапевта, засновниці освітнього тренінгового центру "Психологія Життя".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #Всеукраїнська нарада для викладачів #викладачі #нарада #наукова конференція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...