• Головна
  • Бердичівські висотники – переможці та призери Чемпіонату України
13:13, 4 лютого 2013 р.

Бердичівські висотники – переможці та призери Чемпіонату України

На кілька днів Запоріжжя стало центром легкої атлетики України, адже там відбулось поспіль відразу два серйозних легкоатлетичних змагання – Командний чемпіонат України в приміщенні серед дорослих та Чемпіонат України серед юнаків 1996 року народження та молодших в приміщенні.

У Командному чемпіонаті України серед дорослих в секторі для стрибків у висоту срібну нагороду здобула бердичівлянка Наталія Гапчук (тренер Олександр Михальченко) з результатом 189 см. Такий же результат показала і переможниця Чемпіонату України Вікторія Добринська з Вінниці, але Вікторія використала для досягнення цього результату меншу кількість спроб.

Ще більш успішно на Чемпіонаті України серед юнаків виступили юні спортсмени, вихованці школи Віталія Лонського. Серед дівчат перемогу здобула Ірина Миронюк (тренер Олекандр Михальченко) з результатом 175 см, ще дві бердичівлянки – Карина Миронюк (тренер Олександр Михальченко) та Євгенія Ординська (тренер Ігор Лонський) – розділили сьоме місце з результатом 160 см.

У юнаків блискуче виступили вихованці Ігоря Лонського – Олександр Баранніков (на фото) та Владислав Мазур. Обидва показали результат 205 см, і це дозволило Олександру Бараннікову стати Чемпіоном України серед юнаків 1996 року народження, а Владиславу Мазуру – срібним призером.

Ще один бердичівлянин, теж вихованець Ігоря Лонського, Дмитро Нікітін посів дев’яте місце з результатом 190 см. Але слід відзначити, що Дмитро на 2-3 роки молодший майже за всіх учасників Чемпіонату України.   Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з цими успішними виступами і бажаємо не запинятись на досягнутому!

Последние новости
Оголошення
live comments feed...