• Головна
  • Житомирщина лідирує по темпам росту промисловості
13:25, 4 лютого 2013 р.

Житомирщина лідирує по темпам росту промисловості

«Валовий регіональний продукт наростили у 1,4 рази за останні 3-5 років. Це ті кошти, які додатково надійшли до кошику обласного бюджету. Житомирська область перестала бути споживачем у державному бюджеті», - сказав голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук про розвиток промисловості під час прямого ефіру на ТРК «Союз-ТВ».

За 2012 рік Житомирщина продемонструвала темпи зростання промисловості, які є найвищими у державі. Область знаходиться на третьому місці в рейтингу регіонів України за темпами розвитку в галузі сільського господарства. За три останні роки роздрібний товарообіг зріс в області з 9 до 18,5 мільйонів гривень. Тобто люди почали купувати в два рази більше продуктів та товарів, ніж раніше. На 45% більше в області за 2012 рік купувалося товарів власного виробництва.

Сергій Миколайович відзначив позитивну тенденцію розвитку бізнесу в північних районах Житомирщини. В північних районах є проблема із електропостачанням, тому у напрямку до Новограда-Волинського буде протягнута ще одна лінія електропередач. Тоді підприємства, які хочуть будуватися, будуть впевнені, що у них не буде проблем з електропостачанням. В області у 2013 році планується будівництво 7 сонячних електростанцій.

Оголошення
live comments feed...