• Головна
  • Заступник міністра охорони здоров’я відвідав у Житомирі лікарню
12:00, 3 березня 2020 р.
Надійне джерело

Заступник міністра охорони здоров’я відвідав у Житомирі лікарню

Заступник міністра охорони здоров’я відвідав у Житомирі лікарню

Заступник Міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко 1 березня 2020 року здійснив робочу поїздку до лікарень, які визначені для прийому пацієнтів із коронавірусною інфекцією. Це медичні заклади у Житомирі, Рівному та Сарнах.

В обласному центрі Віктор Ляшко відвідав міську лікарню №1, інфекційне відділення якої підготовлене для прийняття пацієнтів з підозрою на коронавірус у разі потреби.

Нагадаємо, що в області визначена два інфекційні відділення госпітальними базами на випадок виявлення коронавірусної інфекції – у лікарні №1 міста Житомира та обласній дитячій клінічній лікарні.

Заступник міністра поспілкувався із лікарями, медсестрами, молодшим медичним персоналом. Адже саме вони будуть допомагати пацієнтам у випадку фіксації та поширення COVID-19.

У Міністерстві охорони здоров’я України відзначають, що під час візиту важливо було зрозуміти готовність лікарень, а найголовніше – готовність самого медичного персоналу. Це стосується як професійних навичок, так і морального духу.

Медики готові надавати всю необхідну медичну допомогу пацієнтам із коронавірусною інфекцією. В разі потреби, медичні працівники готові працювати понаднормово. Всі співробітники добре поінформовані про те, що робити у випадку фіксації COVID-19.

У всіх 3 містах вже було проведено як мінімум 2-3 навчання. Також медики розповіли, що відпрацювали механізми ще при пандемічному грипі, коли досить велика кількість хворих потребувала інтенсивної терапії.

У лікарнях Житомира, Рівного та Сарн є інфекційні бокси, що виділені спеціально на випадок реєстрації або підозри COVID-19. Наразі вони пустують та готові за потреби приймати пацієнтів. У всіх трьох лікарнях знають, що робити у разі необхідності проведення реанімаційних заходів.

Нагадуємо, що в Україні немає жодного зафіксованого випадку COVID-19. Медична система України готова до фіксації випадку коронавірусної інфекції. Загалом є близько 12 тисяч ліжок в інфекційних стаціонарах, інфекційні бокси, 2 тисячі лікарів-інфекціоністів, 5 тисяч медичного персоналу, який працює в інфекційних лікарнях. Інфекційне відділення лікарні №1 має 40 ліжок та шість боксів.

Минулого тижня в області здійснили перевірку інфекційних відділень лікарень, котрі визначені на Житомирщині госпітальними базами, на предмет готовності приймати пацієнтів у разі фіксації коронавірусної інфекції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #Заступник міністра охорони здоров’я #лікарня #коронавірус #госпітальна база
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...