• Головна
  • У міській раді не хочуть платити дівчині, якій сніг з даху зламав хребет
16:40, 4 лютого 2013 р.

У міській раді не хочуть платити дівчині, якій сніг з даху зламав хребет

Комісія не змогла розібратися, хто відповідатиме за те, що крига розтрощила голову та спинні хребці Катерині Іванисько. З п’ятиповерхівки у центрі міста на неї впав шматок льоду, повідомляє Перший.

Пригода сталася на перехресті вулиць Київської та Московської біля магазину «Оптика», 28 грудня минулого року.

Члени комісії розділилися на дві групи: на тих, хто вбачає провину КВРЖЕПу №11 в цьому інциденті, та тих, хто вважає, що комунальники були не винні.

Заступник голови Житомирської міської ради Микола Боровець, який головував на комісії, переконаний, що начальник КВРЖЕПу надав достатньо доказів того, що його працівники дотримались правил утримання житлового будинку.

На комісії начальник КВРЖЕПу №11 Анатолій Рихальській надав письмові пояснення своїх працівників та працівників вишки, яка нібито працювала на будинку зранку у день трагедії. У поясненнях йшлося, що вишка працювала саме у той день, коли на дівчину впала крига.

Натомість свідки пригоди та працівники магазину «Оптика» говорили, що у той день з будинку звисав лід та сніг. Автовишка працювала лише наступного дня після пригоди.

Тож на найближчому засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради на стіл до мера Володимира Дебоя ляже два висновки комісії.

Мати постраждалої дівчини надіялася, що КВРЖЕП №11 відшкодує її родині гроші, які вони витратила на лікування. Тепер вину комунальних служб міста потрібно буде доводити у суді.

Зараз Катерина Іванисько продовжує лікування вдома. Вона постійно скаржиться на головні болі та болі у спині.

Оголошення
live comments feed...