• Головна
  • У Житомирі 2013-ий – оголошено роком дитячої творчості
11:40, 5 лютого 2013 р.

У Житомирі 2013-ий – оголошено роком дитячої творчості

Уряд затвердив план заходів з підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості. Відповідне розпорядження Кабінет Міністрів прийняв 4 лютого 2013 року, повіломляє Перший.

Упродовж року проводитимуться різноманітні культурно-освітні заходи, спрямовані на підтримку талановитої молоді - форуми, зльоти, конкурси, фестивалі, виставки тощо.

Серед іншого, зокрема, передбачено проведення у м. Києві Всеукраїнської виставки–звіту дитячої творчості «Країна юних майстрів», регіональних конкурсів-оглядів художньої самодіяльності. У березні пройде Всеукраїнський форум класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів, у червні – Міжнародний молодіжний гончарний фестиваль, - у грудні – Всеукраїнський дитячий фольклорний фестиваль «Орелі». Для талановитих дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, буде організовано Всеукраїнський фестиваль «Щасливі долоньки» та ряд інших заходів.

Установлено, що фінансування плану заходів здійснюється за рахунок і в межах бюджетних призначень, передбачених органам виконавчої влади у Державному бюджеті України на 2013 рік, а також за рахунок інших не заборонених законом джерел.

Оголошення
live comments feed...