• Головна
  • Житомирській владі дали тиждень, щоб розмістити в приміщеннях БТІ держреєстраторів нерухомості
15:53, 5 лютого 2013 р.

Житомирській владі дали тиждень, щоб розмістити в приміщеннях БТІ держреєстраторів нерухомості

Кабінет міністрів доручив розмістити органи державної реєстрації речових прав на нерухоме майно в приміщеннях, в яких до 1 січня 2013 року розміщувалися реєстратори бюро технічної інвентаризації (БТІ), повідомляє Газета.

Звіт про виконання даного доручення місцеві органи влади повинні подати Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіон) до 22 лютого.

Крім того, Кабмін рекомендував місцевим органам самоврядування забезпечити збереження матеріалів техінвентарізаціі, реєстрових книг, а також архівних справ, які зберігаються в БТІ.

Місцеві органи також повинні передбачити безкоштовний доступ держреєстраторів до матеріалів техінвентарізаціі, а також вирішити питання передачі органам держреєстрації матеріалів техінвентарізаціі, реєстрових книг та архівних справ.

У свою чергу Мінрегіон повинен забезпечити безперебійну роботу Атестаційної архітектурно-будівельної комісії, розміщувати на сайті перелік осіб, які пройшли профаттестацію і отримали відповідний кваліфікаційний сертифікат.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/business/_miscevij-vladi-dali-tizhden-schob-rozmistiti-v-primischennyah-bti-derzhreestrato/480896">Gazeta.ua</a>

Оголошення
live comments feed...