• Головна
  • Що таке апаратне лікування зору
Реклама
12:50, 6 березня 2020 р.

Що таке апаратне лікування зору

Реклама
Що таке апаратне лікування зору

А офтальмологічній практиці досить часто зустрічаються ситуації, коли при лікуванні того чи іншого порушення органу зору можна обійтися без хірургічного втручання та інших радикальних методів. Це може бути пов'язано з особливостями патології або самого пацієнта (наприклад, вік, протипоказання за станом здоров'я та інше). Допомогти в цьому випадку можуть терапевтичні методи, наприклад, апаратне лікування зору.

Апаратні процедури відмінно тренують зір і покращують кровопостачання очей, така терапія рекомендована провідними офтальмологами як результативний спосіб надання позитивного впливу на що формується, гнучку зорову систему організму, що росте.

Коли ефективні апаратні процедури?

·короткозорість

·косоокість

·амбліопія

·спазм акомодації

·астигматизм

·далекозорість

Ця галузь офтальмології сьогодні активно розвивається, оскільки апаратні методи добре зарекомендували себе для лікування і профілактики різних проблем, пов'язаних з органом зору. З їх допомогою можна зміцнити і навіть поліпшити зір без операції, консервативним шляхом, причому в окремих випадках цей метод є єдино можливим варіантом лікування. Апаратне лікування зору використовують для післяопераційної реабілітації пацієнтів, лікування захворювань очей, викликаних сильними навантаженнями і оптичної дисфункцією. Однак найбільш ефективно апаратні методики проявили себе при захворювані, викликаних збоєм і порушеннями координації роботи м'язів зорового апарату.

В лікуванні і профілактиці застосовують:

Інфрачервону лазерну терапію

Вплив лазерним випромінюванням з близької відстані дозволяє поліпшити насичення тканин очей і зняти спазм акомодації. У складі комплексної терапії цей своєрідний внутрішньоочної безконтактний масаж дає можливість здійснювати успішне лікування таких офтальмологічних захворювань, як короткозорість, косоокість і амбліопія.

Вакуумний масаж

Лікувальний ефект досягається за рахунок «міні-барокамерах». Така процедура забезпечує поліпшення кровообігу органів зору і стимулює роботу внутрішньоочних циліарних м'язів, відповідальних за акомодацію - здатність фокусувати погляд на разноудаленних предметах. Вакуумний масаж значно покращує і гідродинаміку очей.

Апарат «Струмочок»

Під час процедури погляд фокусується на зображеннях, що з'являються на різній відстані від очей, від мінімального до більш ніж десятиметрового, що при зорової тренуванні відповідає практичної нескінченності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...