• Головна
  • На Житомирщині обговорювали питання протидії поширення коронавірусу
12:00, 11 березня 2020 р.
Надійне джерело

На Житомирщині обговорювали питання протидії поширення коронавірусу

На Житомирщині обговорювали питання протидії поширення коронавірусу

Про алгоритм запровадження протиепідемічних заходів в країні говорили під час селекторної наради з питання протидії поширенню коронавірусу в Україні під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

10 березня участь у селекторі в Житомирській облдержадміністрації взяли голова ОДА Віталій Бунечко та всі його заступники.

"Наша мета захистити українців, не спричинивши паніки. У кожній області мають бути підготовлені заклади для обсервації. Керівникам областей необхідно провести перемовини з представниками релігійних установ щодо обмеження масових заходів. Працювати у напрямку поповнення матеріального резерву держави індивідуальними засобами захисту", – наголосив Прем’єр-міністр.

Заступник міністра охорони здоров’я України Дмитро Коваль зазначив, що маємо працювати на випередження сценаріїв Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Відзначимо, що ВООЗ визначила чотири сценарії розвитку подій у країнах для COVID-19:

  • Країни без випадків (0 випадків);
  • Країни з 1 або більше випадками, імпортованими або виявленими на місці (Спорадичні випадки);
  • Країни, в яких спостерігаються кластери випадків у часі, території іі / або загальному впливі (Кластери випадків);
  • Країни, в яких спостерігаються великі спалахи з місцево передачею (передача у громаді).

Денис Шмигаль наголосив, що напрацьовані рішення на селекторній нараді будуть розглянуті на засіданні Уряду.

Нагадаємо, що на Житомирщині від 06 березня 2020 року терміном на один місяць обмежене проведення масових заходів. Таке рішення прийняли під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій минулого тижня.

За інформацією управління охорони здоров’я ОДА, в області є 240 інфекційних стаціонарних ліжок, з них 78 боксовані, працює 61 лікар-інфекціоніст, з них 17 дитячих спеціалістів. Усі інфекційні стаціонари забезпечені необхідними медикаментами, засобами індивідуального захисту, дезінфекційними засобами, спеціальним медичним обладнанням (пульсоксиметри, апарати штучної вентиляції легень (дитячі і дорослі), вірусно-бактеріальні фільтри, концентрати кисню).

ВООЗ рекомендує кожному дотримуватись 3-х простих речей: мити руки, не торкатися обличчя, залишатись вдома, якщо захворів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #коронавірус #селекторна нарада #протиепідемічні заходи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...