![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
15:18, 6 лютого 2013 р.
Рижук похвалився, що прислухається до думок місцевих ЗМІ
- Представники обласної влади прислухаються до виваженої та об’єктивної думки журналістів, особливо – до конструктивної критики, яка є стимулом для покращення роботи - наголосив голова облдержадміністрації Сергій Рижук, коментуючи результати зустрічі Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з активом Національності спілки журналістів України.
Спілкуючись із журналістами, глава Уряду зауважив, що їхнім головним обов’язком є донесення до суспільства об’єктивної та перевіреної інформації. При цьому Микола Азаров закликав представників засобів масової інформації не вдаватися до дискредитації суті державних реформ, а натомість вказувати на конкретні недоліки, які вирішувала б влада.
Такої ж позиції у питанні співпраці з журналістами дотримується й обласна влада. «Зараз у надзвичайно важливий період реформ у державі нам потрібно остаточно відійти від незрозумілого протистояння, а зосередитися на формуванні якісного, об’єктивного та незаангажованого інформаційного простору, якого потребує українська громада», – зазначає Сергій Рижук.
Цьогоріч Україна стала країною-головою ОБСЄ. У рамках роботи Бюро демократичних виборів і прав людини наша держава готова розпочати дискусію про введення етичних кодексів журналістики, які покликані гарантувати свободу слова, але водночас і забезпечували б об’єктивність ЗМІ.
У рамках заходів щодо налагодження конструктивної співпраці зі ЗМІ органами виконавчої влади забезпечено контроль у реагуванні на критичні зауваження стосовно діяльності органів виконавчої влади та керівництва облдержадміністрації, результатом чого є вирішення проблем, порушених у засобах масової інформації загальнодержавної та регіональної сфери розповсюдження. «Представники обласної влади завжди прислухаються до виваженої та об’єктивної думки журналістів, особливо – до конструктивної критики, яка є стимулом для покращення роботи», – акцентує очільник області.
Крім того, показовим у налагодженні партнерських стосунків між обласною владою та журналістами є відсутність скарг, поданих представникам засобів масової інформації на неналежний розгляд їх інформаційних запитів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
06:49, 24 липня
4
14:56, 15 липня
live comments feed...