• Головна
  • В Житомирі з'явиться програма соціально-економічного розвитку міста
09:00, 7 лютого 2013 р.

В Житомирі з'явиться програма соціально-економічного розвитку міста

Виконавчий комітет міської ради погодив Програму соціального-економічного розвитку м. Житомира на 2013 рік, а також Програми благоустрою міста та розвитку житлового господарства міської ради на 2013-2015 роки.

Програма соціально-економічного розвитку спрямована на розвиток економіки міста, підтримку малого та середнього бізнесу, підвищення ефективної політики зайнятості міста та збільшення доходів населення, конкурентоспроможності міста.

Фактично Програма є планом дій на 2013 рік та фінансуватиметься із міського, державного, обласного бюджетів, міжнародної допомоги, коштів донорських організацій, власних коштів підприємств та ін. ресурсів.

Програма соціально-економічного розвитку передбачає низку заходів щодо розвитку, модернізації у сферах житлово-комунального господарства, благоустрою міста, освіти, охорони здоров’я, культури, впровадження енергоефективних заходів, адже об’єднує усі галузеві програми розвитку міста.

Міський голова Володимир Дебой підкреслив важливість осмисленого підходу до підготовки Програм, зазначивши, що наявність сучасної техніки у потрібній кількості не забезпечує автоматичне вирішення проблеми: «Сьогодні потрібно максимально вигідно та ефективно використовувати наявні ресурси та потужності. Саме на це повинні бути спрямовані Програми».

Основною метою реалізації Програм благоустрою та розвитку житлового господарства є забезпечення загального благоустрою міських територій, утримання в належному санітарно-технічному стані об’єктів благоустрою та житлових будинків, покращення естетичного та сучасного архітектурного вигляду міста та створення оптимальних умов праці, побуту та відпочинку мешканців та гостей міста.

Міський голова під час засідання виконавчого комітету зазначив, що спільна відповідальність за своє місто, двір та будинок з’являється, коли люди докладають власні зусилля та кошти до їх відновлення та побудови. Першим кроком до такої відповідальності, на думку міського голови, є діяльність інституту старшого по будинку, який покликаний активізувати мешканців до процесу вирішення проблем будинку та прибудинкової території, побудови дитячих майданчиків та впровадження роздільного збору сміття. Керівник міста наголосив, що що цьогоріч необхідно продовжити ремонт об’єктів житлового господарства, у тому числі на основі співфінансування із міського бюджету та коштів громади. Адже за прикладом минулого року, саме ця форма є найбільш дієвою – мешканці контролюють використання коштів, якість та обсяги виконаних робіт.

Оголошення
live comments feed...