
11:18, 7 лютого 2013 р.
Житомирський кінотеатр «Жовтень» готують до реконструкції?
Влада Житомира вже давно заявляє про наміри реконструювати майдан Корольова, а разом з тим - і кінотеатр "Жовтень". Схоже, що останній вже почали до неї навіть готувати.
Зараз проводяться дослідження грунту навколо кінотеатру. Вже декілька днів спецавтомобіль, який свердлить грунт і бере проби, можна побачити в різних місцях навколо кінотеатру. За наслідками аналізів спеціалісти мають дати заключення щодо стану грунту, його опірності та інших параметрів. Ці дані потрібні враховувати для виготовлення проекту.
Кажуть, що існує вже і сам проект реконструкції. Коли ж вона почнеться - наразі невідомо. Програмою соціально-економічного розвитку реконструкція кінотеатру передбачена вже цього року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
17:24
Вчора
Житомирщина: відомі результати обласного етапу ІІІ Всеукраїнського конкурсу документального аматорського кіно
ДОКУМЕНТАЛЬНЕ КІНО
17:09
Вчора
Найпопулярніші маршрути «шахедів» і ракет в Україні
ВОРОЖІ ОБСТРІЛИ
16:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
20:07, 3 грудня
3
17:12, 25 листопада
1
15:47, 28 листопада
3
live comments feed...