• Головна
  • Дільничий інспектор повернув пенсіонеру викрадені грошові заощадження
12:13, 7 лютого 2013 р.

Дільничий інспектор повернув пенсіонеру викрадені грошові заощадження

Візит дільничного інспектора Житомирського райвідділу міліції до будинку одного з жителів с. Нової Рудні виявився доволі доречним. Напередодні 70-річний господар виявив пропажу грошових коштів. Якби не правоохоронець, що приніс свою візитку, дідусь так би і не заявив про те, що трапилося.

На території Житомирської області тривають активні заходи, що проводяться дільничними інспекторами міліції, які самі навідуються в гості до жителів своєї дільниці, щоб познайомитися з кожним особисто, провести профілактичні бесіди і залишити контакти для того, щоб люди в разі необхідності знали, куди і до кого звертатися. Як зазначив т.в.о. начальника міліції громадської безпеки УМВС України в Житомирській області Юрій Лебідь, нерідко в ході таких візитів дільничний міліціонер опиняється в потрібному місці і в потрібний час. Випадок, що стався днями, далеко не перший.

Коли дільничний зайшов у двір домогосподарства літнього жителя с.Нової Рудні Житомирського району, 70-річний Анатолій Олександрович негайно відкрив двері і навіть просльозився. Виявилося, відучора він ламав собі голову, як повідомити міліцію про те, що його обікрали.

Літній господар – інвалід, у нього з дитинства пошкоджена нога і пересуватися йому важко. Саме тому в зимовий період він не виходить з дому навіть у двір. А оскільки живе самотньо, то впоратися з господарством або ж сходити за покупками йому допомагають сусіди.

- Двері мого дому завжди відкриті для односельців, - розповів Анатолій Олександрович дільничному міліціонеру. - До мене часто навідуються: хто приходить чимось допомогти, а хто – і просто поговорити. І ніколи з дому нічого не зникало.


Але кілька днів тому з кімнати літньої людини пропали грошові заощадження – більше двох тисяч гривень. Відсутність грошей господар виявив тільки напередодні приходу міліціонера. Повідомлення про зникнення дільничний одразу ж передав до чергової частини Житомирського райвідділу міліції і взявся оформлювати все документально. В ході розмови з господарем було встановлено, хто навідувався до нього в гості. Анатолій Олександрович точно перерахував своїх відвідувачів за ці дні.

jpg
- Буквально у той же день ми організували в селі перевірку, - розповідає заступник начальника відділення дільничних Житомирського РВ УМВС України в області Сергій Демедюк. - Міліціонери опитували місцевих жителів, а крім того і провели комплекс оперативних заходів.

Зібрана в результаті інформація привела правоохоронців у будинок одного з місцевих жителів, 49-річного чоловіка, який часом гостював у Анатолія Олександровича. Як виявилося згодом, саме він і привласнив залишені господарем без нагляду гроші. Чоловік зізнався у скоєному.

За фактом крадіжки (ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України) розпочато кримінальне провадження. А вилучені у односельця грошові заощадження дільничний інспектор повернув Анатолію Олександровичу.

- Якби не дільничний, - зізнається він, - я так би і не знав, куди зникли гроші, і, звичайно ж, не повернув би їх самостійно.

Міліціонер же, у свою чергу, вручив Анатолію Олександровичу свою візитку з повною контактною інформацією, аби той телефонував у разі необхідності, та пообіцяв навідатися до нього наступного тижня.

Последние новости
Оголошення
live comments feed...