• Головна
  • За довідками про склад сім’ї слід і далі звертатися до ЖЕКів
14:48, 7 лютого 2013 р.

За довідками про склад сім’ї слід і далі звертатися до ЖЕКів

Поки не внесені відповідні зміни до законодавства, довідки про склад сім’ї видаватимуть, як і раніше, ЖЕКи.

Про це йдеться у листі Державної міграційної служби – відповіді на звернення депутата ВРУ Ярослава Дубневича, повідомляє прес-служба депутата Верховної Ради України Ярослава Дубневича. 

Зокрема, у листі вказано, що «на сьогодні зразка довідки про склад сім’ї з урахуванням змін у законодавстві з питань реєстрації та з питань захисту персональних даних не існує, а також не затверджено механізм надання цієї довідки як самим суб’єктам персональних даних, так і третім особам».

Зважаючи на це, повідомили у відомстві, «допоки не внесені зміни до законодавства, МВС та Мінрегіонбуд прийняли спільне рішення щодо продовження видачі довідок про склад сім’ї підприємствами та організаціями, які обслуговують житловий фонд, тобто, ЖЕКами та ОСББ».

Натомість, підрозділи Державної міграційної служби зобов’язані подавати цим організаціям актуальну інформацію про зміни в базі даних щодо реєстрації або ж зняття з реєстрації громадян.

«Невідомо, чи ефективно працюватиме така система, і сподіваюся, що в межах органів місцевого самоврядування віддано всі вказівки з цього приводу своїм комунальним установам та підприємствам», – підкреслив депутат.

Нагадаємо, 25 січня народний депутат Ярослав Дубневич скерував на ім’я голови Державної міграційної служби звернення, в якому вимагав вирішити проблему видачі довідок про склад сім’ї як документів, необхідних для отримання соціальних виплат. У зверненні депутат наголосив, що з 1 січня 2013 року житлово-експлуатаційними конторами така послуга громадянам уже не надається, а територіальні підрозділи Державної міграційної служби не розпочали її виконувати, як це передбачено законодавством. Відповідно, заявники не мають змоги отримати довідки про склад сім’ї, необхідні для отримання соціальних виплат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...