• Головна
  • У Житомирському прес-клубі підвели підсумки проекту «Знай та використовуй свої права»
15:51, 7 лютого 2013 р.

У Житомирському прес-клубі підвели підсумки проекту «Знай та використовуй свої права»

Проект здійснювався протягом півроку у Житомирській області громадською організацією "Молодь. Жінка. Сім’я" за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Головна його мета – підвищити рівень обізнаності людей з інвалідністю щодо їх прав, активізувати діяльність громадських організацій, сприяти реалізації прав людей з особливими потребами. 

Сьогодні одна з проблем інтеграції інвалідів у суспільства – нерозуміння оточуючих, тому, в першу чергу, людям варто проявляти більше толерантності:

"До нас відносяться так, як ми дозволяємо. Якби ми частіше захищали свої права, може, наші права менше б порушували. З цією метою і створено цей проект: щоб розказати людям, як треба правильно захищати свої права. Наші люди дуже багато роблять на емоціях, а щоб ви змогли захистити свої права, ви повинні все це викласти на папері, і це повинні бути факти, а не емоції", – підкреслила керівник підприємства інвалідів "Гарантія" Тетяна Макарова.

"Для того, щоб захищати свої права, їх, у першу чергу, потрібно знати", – додає координатор проекту – керівник громадської організації "Молодь. Жінка. Сім'я" Неля Ковалюк:

"Все, що стосується прав людей з інвалідністю і співпраці з управліннями праці – люди знають. Також мають інформацію щодо працевлаштування людей з особливими потребами. Знаєте: все, що стосується більш нового, наприклад, інклюзивна освіта – тяжко, все, що стосується жінок з інвалідністю – тяжкувато; входження людини в соціум і використання своїх прав в різних інших галузях – це питання набагато складніше в місті і в області"

Зауважимо, що останні півроку ця громадська організація систематично моніторила дотримання прав людей з інвалідністю на Житомирщині. А ще, аби допомогти у вирішенні цього питання, організація підготувала та випустила спеціальний буклет-довідник "Знай та використовуй свої права".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...