• Головна
  • В Житомирі переймали досвід члени Спілки звукорежисерів України – на одному з підприємств
17:18, 7 лютого 2013 р.

В Житомирі переймали досвід члени Спілки звукорежисерів України – на одному з підприємств

Семінар-практикум Спілки звукорежисерів України пройшов у Житомирі на базі одного з лідерів акустичного приладобудування  - фірми «REC». Спеціалісти-звуковики змогли побачити, як виготовляють та випробують гучномовці, колонки, системи оповіщення, трансляційне обладнання та багато інших приладів.

Під час зустрічі звукорежисерам з різних міст України була продемонстрована остання розробка – сценічний акустичний монітор.

Знайомство із підприємством розпочав президент компанії «REC» Георгій Матишнюк з історичної довідки:

 «Компанія існує вже 26 років. Все починалося зі столярної майстерні батьківського будинку, там і були виготовлені перші пульти, перші звукопідсилювачі, перша гітара. Стимулом було те, що була створена музична група, а нічого для заняття музикою не було. Отже компанія REC була створена в 1986 році групою ентузіастів-однодумців.

Починаючи з 1986 року компанія поступово розвивалася. З 2011 року підприємство розробило та почало випускати нову продукцію – різні модифікації світлодіодних світильників. До речі, саме цей продукт був застосований при освітлені 192 вулиць Житомира. Одне з найбільших творчих досягнень колективу - розробка, виготовлення, монтаж та успішне введення в експлуатацію «Інформаційної системи гучномовного оповіщення пасажирів вокзального комплексу «Київ-Пасажирський».

Після знайомства із виробництвом та продукцією компанії гості охоче ділилися своїми враженнями:

Сергій Юхновський, м.Київ: «Я взагалі вперше на виробництві в Україні, де роблять музикальні та акустичні прилади. На жаль, виробництво для країни стає чимось непопулярним, більше розповсюджено перепродаж продукції. А тому приємно було бачити виробничий процес».

Юрій Товстоган, доцент кафедри менеджменту Київського національного університету культури та мистецтв: «Я працював колись на заводі «Радіо» і як інженер за першою освітою можу сказати, що сьогодні побачив виробництво дуже рівня!»

Візит членів Спілки звукорежисерів до Житомира став першим масштабним презентаційним проектом місцевого підприємства в Україні.

 

Оголошення
live comments feed...