Реклама
13:00, 15 березня 2020 р.

Друк візитівок - з чого почати?

Реклама
Друк візитівок - з чого почати?, фото-1

Якщо у вас вже є дизайн візитної картки, ви, напевно, думаєте над тим, як її роздрукувати. Вам потрібно відповісти на деякі основні запитання. Який папір вибрати? Що означає вага паперу? Чи буде краще фольга чи лакована візитна картка? Ми спробуємо допомогти вам вирішити всі ці дилеми, пов’язані з друком візиток. Ми сподіваємось, що завдяки нашим порадам на сайті https://racreative.com.ua, ваша компанія зможе похвалитися ідеальними візитками.

Як створити дизайн візитної картки?

Стандартні візитні картки зазвичай надруковані на крейдяного паперу, що важить 350 грам. На відміну від зовнішності, це досить товсті картонні листи. Однак, незважаючи на це, вони руйнуються досить швидко і легко гнуться. Однак якщо ви дбаєте про те, щоб друкувати візитні картки якомога дешевше, тоді виберіть це рішення.

Візитки з лаком та фольгою

Другий варіант - замовити фарбовані та фольговані візитні картки . Можна вибрати глянсовий лак або матову фольгу. Набагато більш стильним є матовий. Крім того, ці візитні картки більш стійкі до пошкоджень. Такі візитки досить скромні, але в той же час елегантні.

Види візиток

Ви також можете роздрукувати візитні картки за допомогою фольги з м'яким дотиком, тобто матової фольги, яка дуже приємна на дотик. Це, безумовно, цікаве рішення, яке варто розглянути. Ще одне рішення - поєднувати матову фольгу з селективним лаком. Тоді ви отримаєте матові візитні картки з блискучими елементами, безумовно, такі візитки надзвичайно елегантні та ефективні.

Сучасні візитні картки

Ми також рекомендуємо візитні картки мультиліфт. Це дуже жорсткі шаруваті візитки, які мають смужку будь-якого кольору на краю. Такі візитки надзвичайно стійкі до пошкоджень та водночас сучасні. Усі перелічені вище візитки можуть мати прямі або закруглені кути та вирізи в центрі.

Візитки, виготовлені в техніці гарячого тиснення

Гаряче тиснення або гарячий друк - це гаряче тиснення фольгою. Для цього використовується фольга з гарячим тисненням, яка підходить для екструдування елементів при матрицях високої температури та магнію. Це один із способів очищення друку. Візитки, зроблені цим методом, дуже естетичні та виділяються. Опуклі преси, інакше сухі поршні, - це преси для паперу через правильно виготовлену магнезієву або полімерну матрицю. Штампований елемент може бути опуклим або увігнутим.

Додаткові можливості

Замовляючи візитні картки , слід звернути увагу на тип друку. Більшість принтерів пропонують офсетні або цифрові. Якщо ви дбаєте про високу якість, то краще зробіть ставку на офсетний друк. Також зверніть увагу на розмір візитної картки. Стандартний: 90x50 мм . Для складеної візитної картки вона становить 90х50 мм, а після розгортання 180х50мм. Візитні картки цих розмірів ідеально підходять для візиток. Однак ви можете замовити візитні картки за розміром і формою на замовлення, наприклад із закругленими кутами, квадратними або ромбовидними. Також перевірте, чи друкарня все ще пропонує якісь додаткові послуги, такі як різання, складання, складання, контроль якості або пакування візиток.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...