Реклама
10:30, 18 березня 2020 р.

Функції кнопки виходу

Реклама
Функції кнопки виходу, фото-1

Основна функція пристрою - пряме управління електромагнітними та електромеханічними замками. Особливість полягає в тому, що для перших потрібен добре замкнутий контакт, що перериває напругу на замок при натисканні. Для електромеханічних же необхідний нормально розімкнутий. Більшість сучасних кнопок виходу мають дві пари контактів - нормально розімкнуті і нормально замкнуті.

Зазвичай на кнопках виходу наносять написи: Ехіt чи «Вихід», або можуть також малювати зображення відкритих дверей та інші знаки. Корпус у них буває врізаним або накладним. Матеріали, найчастіше, використовують двох видів: метал або пластик. Як ви розумієте, перші мають найбільший термін експлуатації. Пластикові моделі служать не дуже довго, особливо, якщо у не надто законослухняних елементів виникає бажання випробувати їх на міцність. Металеві моделі коштують дорожче. Купити кнопку виходу ви можете тут: https://ctb.com.ua/products/sistemy-kontrol-dostupa/knopki-vyhoda.

Виробники кнопок виходу останнім часом стали відмовлятися від звичайних механічних систем, оснащених пружиною і штоком. Вони прекрасно розуміють, що сенсорні варіанти користуються набагато більшим попитом, тому випускають саме їх. Це дозволяє захищати механізми кнопок надійніше від потрапляння води, пилу та сторонніх частинок. Особливо це актуально при зовнішній установці. На вулиці використовують антивандальні металеві кнопки виходу, які відрізняються більш високою міцністю, ніж пластикові аналоги.

Зверніть увагу: більшість кнопок виходу призначені для роботи зі струмом сили 3А і напругою 12В. У деяких моделях передбачено світлодіодне підсвічування, зручне при установці в погано освітлених приміщеннях або при зовнішньому монтажі. Виготовлювачами поставляються спеціальні зовнішні коробки, які дозволяють заощадити час при монтажі. Вони забезпечені спеціальними отворами для підведення живлення. При виході пристрою із ладу монтажна коробка дозволить швидко зробити заміну кнопки виходу для СКУД на справну.

Досить часто кнопки Ехіt використовують спільно із контролерами СКУД та зчитувачами безконтактних карт Еm-mаrіnе, НІD або бpeлoĸoв Тоuсh Меmоrу. У цьому випадку вони встановлюються всередині приміщення для забезпечення безперешкодного виходу з приміщення, що охороняється. Їх можна використовувати і для виклику та подачі живлення на дверний замок. Купувати кнопки виходу рекомендується у перевірених та спеціалізованих магазинах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...