• Головна
  • Добровільні дружинники допомогли житомирським правоохоронцям затримати 700 порушників
09:37, 11 лютого 2013 р.

Добровільні дружинники допомогли житомирським правоохоронцям затримати 700 порушників

Правоохоронці велику увагу приділяють співпраці з міліції з недержавними охоронними структурами і використовують допомогу добровільних дружинників для охорони громадського порядку на території Житомира.

В Управлінні МВС України відбулась координаційна нарада блоку міліції громадської безпеки з керівниками громадських формувань та недержавних охоронних організацій, що діють як на території Житомира, так й інших міст області.

- Загалом співпраця органів внутрішніх справ Житомирщини з недержавними охоронними структурами триває уже упродовж двох років, - розпочинаючи роботу зібрання, відзначив т.в.о. начальника міліції громадської безпеки УМВС Юрій Лебідь.

jpg
За цей час напрацьовано певні механізми взаємодії: це і спільні патрульні наряди, обмін інформацією, забезпечення охорони громадського порядку під час масових заходів за участі значної кількості людей.

Нещодавній приклад, участь добровільних помічників в охороні правопорядку у фан-зоні Житомира під час перебігу фінальної частини Євро-2012.

Відтак учасники зібрання детально проаналізували результати своєї роботи за час, що минув, та обмінялися пропозиціями щодо покращання окремих напрямів взаємодії.

jpg
Так, сьогодні у цілодобовому режимі працює 9 спільних мобільних груп, до складу яких залучаються один працівник міліції та два охоронники. Такі додаткові наряди створені у Житомирі, Бердичеві, Коростені та Новограді-Волинському. За цей час ними розкрито 15 кримінальних правопорушень та затримано понад 700 порушників адміністративного законодавства.

jpg
- Кожен з нас є жителем конкретного будинку, двору, вулиці, міста врешті, і від нашої небайдужості до існуючих проблем, у тому числі і щодо правопорядку, залежить загальний спокій та безпека. Тому усвідомлення цього, відповідальність та принциповість – запорука досягнення нашої спільної мети, – визначив основну тезу зустрічі у своєму слові керівник житомирського громадського формування «Купол» Ігор Васильчук.

Учасники зібрання зійшлися у думці, що головним результатом співпраці має стати реальна допомога житомирянам у вирішенні їх проблем.

Оголошення
live comments feed...