• Ігор Випханюк став чотириразовим Чемпіоном Житомирської області з шахів
10:06, 11 лютого 2013 р.

Ігор Випханюк став чотириразовим Чемпіоном Житомирської області з шахів

Найсильніші шахісти Житомира і області, серед яких вже семеро були чемпіонами, боролись за звання найсильнішого в цьогорічному чемпіонаті Житомирської області з шахів. Змагання проходили з 26 січня по 10 лютого 2013р.  в Житомирському ДЮСШ№1 і зібрав рекордну кількість учасників - аж 68.

Скажімо так, за чемпіонство прогнозовано з перших турів боролись найсильніші шахісти на даний момент, котрі в стартовому листі посідали місця в 10-ці але дивлячись, як з кожним роком підвищується рівень шахів та кількість шахістів в області, і все частіше лідери втрачають очки з маловідомими суперниками.

З першого туру лідерство захопив Випханюк Ігор. Там він і змів протриматись до кінця, хоча і підпустив на дуже близьку відстань Кравченка Леоніда. Обидвож закінчили турнір з рівною кількістю очок. Але додаткові показники були на порядок вищими.

Першу позицію посів майстер спорту, представник Житомирського району, тепер уже чотиразовий чемпіон області -Випханюк Ігор з результатом 8 очок з 9 можливих!Таку ж кількість очок, але гірші додаткові показники у представника Коростишева кандидата у майстри спорту, триразового чемпіона області-  Кравченка Леоніда!

Третю позицію, можливо для когось несподівано посів представник міста Житомира кандидат у майстри спорту Трохимишин Сергій з результатом 7 очок
А от шахіста котрий посів четверту позицію, як не прикро, але можна сміливо назвати розчаруванням турніру... Минулорічний чемпіон області (а взагалі вже триразовий) Веремій Богдан набрав всього 6.5 очок, що безумовно нижче його можливостей, і не потрапив в фінальну трійку, що ж, шкода, але місць на п'єдесталі на всіх не вистачає. Тим більшим буде стимул в наступному році!

П'яте місце посів житомирянин кандидат у майстри спорту студент першого курсу ЖДТУ Самольотов Євгеній. Від турніру до турніру Євгеній прогресує, і вже зовсім скоро ми побачимо його в трійці чемпіонату області!

Шосте місце посів міжнародний майстер, дворазовий чемпіон області Ревуцький Володимир