• Головна
  • StopFake або як уникнути поширення неправдивої інформації про COVID-19
12:00, 31 березня 2020 р.
Надійне джерело

StopFake або як уникнути поширення неправдивої інформації про COVID-19

StopFake або як уникнути поширення неправдивої інформації про COVID-19

Поліський національний університет запрошує усіх зацікавлених та небайдужих громадян долучитися до опитування з проблематики інформаційної безпеки.

"Результати опитування будуть використані для розробки нових та вдосконалення діючих способів спростування інформації сумнівного змісту: фейків, маніпуляцій, відвертої неправди тощо, нівелювання її негативного впливу на безпеку (інформаційну, економічну, техногенну, громадську) як конкретних регіонів, так і держави загалом", - відзначає ректор Поліського національного університету Олег Скидан.

"Відповіді сприятимуть вдосконаленню чинної нормативно-правової бази з піднятого питання та дозволять ефективніше захищати вас і ваші родини".

Пройти онлайн-опитування, яке включає у себе кілька блоків питань, можна за посиланням.

Необхідно вказати вік, стать, освіту, сферу діяльності, місце проживання, соціальні мережі, сервіси комунікацій, джерела інформації, які найчастіше використовуються, а також способи перевірки інформації, рівень довіри до певних джерел інформації та відповідальність за поширення «фейків».

Відзначимо, що дослідження проводиться науково-педагогічним складом Поліського національного університету.

Нагадаємо, що нещодавно Поліський національний університет оприлюднив результати дослідження "Оцінка рівня соціальної безпеки в умовах поширення коронавірусної інфекції (COVID-19)", яке проводилося протягом 16-20 березня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#StopFake #коронавірус #житомир #поліський національний університет #карантин #опитування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...