Реклама
20:37, 2 квітня 2020 р.

Стиль мілітарі - напрям в моді

Реклама
Стиль мілітарі - напрям в моді, фото-1

Стиль мілітарі (Military - військовий) - напрям в моді, характерною рисою якого є використання різних моделей або елементів, запозичених з військової форми, наприклад - грубі військові черевики, берети, пілотки, льотні куртки, бушлати, ремені, металеві ґудзики, шеврони, позументи, шнурівки, відзнаки, велика кількість кишень, погони і багато іншого. Основними кольорами стилю мілітарі вважаються коричневий, оливковий, темно-зелений і хакі. Допустимі також чорний, сірий і синій кольори на сайті militarist.ua маемо можливість обрати той кольор який більш довподоби. Часто одяг в цьому стилі має камуфляжний плямистий принт. Стиль мілітарі можна віднести до категорії унісекс. Близьким до стилю мілітарі є стиль сафарі.

Військова уніформа в усі часи мала великий вплив на моду, інтегруючи в різних інтерпретаціях в повсякденний одяг людей, причому не тільки в чоловічу, а й в жіночу. Історія моди знає чимало прикладів, того, як військовий одяг перекочувала в наш побут, і, помінявши своє первісне призначення, стала звичною і невід'ємною частиною гардеробу. До одягу такого роду можна віднести короткі куртки на притачной поясі, відомі як «пілоти», тренчі - плащі з накладними кишенями, погонами і поясом.

Кожен військовий конфлікт відбивається на розвитку моди. Після закінчення кожної війни, мода, як правило, зазнає великі зміни.

Але, незважаючи на вплив, який чиниться військовою формою на стиль одягу, до другої половини ХХ століття в моді не було такого поняття як стиль мілітарі.

Передумови виникнення напрямки мілітарі як стилю виникли після двох воєн, в які був залучений майже весь світ - Першої світової і, особливо - Другої світової. Після закінчення кожної з цих довгих і нищівних воєн світ довго приходив до тями. Утворювався надлишок військової форми, а виробництво звичайного одягу налагоджувалося досить повільно, фінансове становище також відігравало велику роль, у людей просто не було грошей на гарний одяг, тому багатьом нічого не залишалося, як пристосовувати військову форму під мирні цілі. Перешитій військовий одяг носили і чоловіки, і жінки, і діти.

Починаючи з другої половини 1960-х років, до військової атрибутики стала звертатися молодь, яка протестує проти сучасної політики. Деякі елементи стилю мілітарі взяли на озброєння хіпі. Військовий стиль в одязі був певним протестом по відношенню до В'єтнамської війни. Молодь, демонструвала, що військова форма застосовується в мирному житті. У 1970-ті роки до військової тематики стали звертатися представник різних молодіжних субкультур, рок-музиканти.

Справжня популярність і визнання прийшли до військового стилю тільки в 1980-і. На цей тренд, нарешті, звернули свою увагу відомі дизайнери.

З тих пір стиль мілітарі зміцнився в моді, постійно змінюючись, набуваючи нових рис, він періодично виходить на перші позиції в модних тенденціях.

Для одягу в стилі мілітарі характерні чіткі, різкі, суворі лінії. Наприклад, жіночі пальта запозичують крій у шинелі - пряма лінія плеча, комір стійка, гудзики в два ряди, на талії масивний ремінь з пряжкою. Найяскравіші приклади стилю мілітарі - це «військові» сорочки з кишенями і погончиками, штани-галіфе, вільні штани з щільного матеріалу, високі грубі чоботи або черевики на товстій підошві.

Сучасних інтерпретацій на тему стилю мілітарі дуже багато. Військовий стиль з'єднують з гламуром, наприклад, об'єднуючи в одному комплекті елементи військового обмундирування, деталі з шифону, блискітки і стрази. Часто одяг в стилі мілітарі поєднують з речами в м'якій жіночною стилістиці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...