• Головна
  • У Малині встановлено блокпости, на яких чергують правоохоронці та медики
10:30, 11 квітня 2020 р.
Надійне джерело

У Малині встановлено блокпости, на яких чергують правоохоронці та медики

У Малині встановлено блокпости, на яких чергують правоохоронці та медики

Із ранку 10 квітня на в’їздах у місто Малин, де було зафіксовано більше десятка випадків інфікування громадян COVID-19, організовано роботу тимчасових пунктів контролю та пропуску поліцейських, нацгвардійців і медпрацівників.

Спільні превентивні заходи передбачені рішеннями Кабінету Міністрів та органів місцевого самоврядування обласного та районних рівнів у межах профілактики виникнення та недопущення поширення коронавірусної інфекції серед місцевого населення, а також подолання її наслідків.

Відтак на в’їздах у м. Малин з 5 напрямків організовані спеціальні пости місцевого відділу та спецроти поліції з охорони зони відчуження, військослужбовців в/ч 3047 та медиків. Залучені до несення служби правоохоронці в обов’язковому порядку зупиняють транспортні засоби і проводять роз’яснювальну роботу серед водіїв і пасажирів про встановлених карантинних обмежень, запитують про мету поїздки та перевіряють документи.

У свою чергу, медики вимірюють температуру тіла людей, які пересуваються транспортними засобами.

"Загалом у райцентрі працюють 7 поліцейських постів. Окрім в’їздів у місто, правоохоронці забезпечують правопорядок біля визначених місць, де на обсервації перебувають люди, які контактували з хворими", - прокоментував начальник Малинського ВП ГУНП Житомирщини Михайло Старовойт.

До несення служби на постах залучені поліцейські управління поліції охорони, роти поліції з охорони зони відчуження, Малинського відділення ГУНП і нацгвардійці військової частини 3047.

#блокпости #малин #коронавірус #житомирська область #карантин
Оголошення
live comments feed...