• Головна
  • Смачне й корисне правило гармонії, тонусу й хорошого настрою щодня - «Закваска 3.2%» від ТМ «Рудь»
Реклама
08:00, 14 лютого 2013 р.

Смачне й корисне правило гармонії, тонусу й хорошого настрою щодня - «Закваска 3.2%» від ТМ «Рудь»

Реклама

Енергійний день починається з бадьорого ранку. Ранок розпочинається з поживного й корисного сніданку, що задає тонусу на весь день. Таким сніданком є  напій кисломолочний "Закваска 3.2%" від ТМ «Рудь» - відкриває Ваш день, сповнений гармонії, свіжих ідей, нових сил та енергії.
"Закваска 3.2%" від ТМ «Рудь» - це кисломолочний продукт з високим вмістом біологічно активних молочнокислих мікроорганізмів, яких значно більше, ніж у кефірі. Цей продукт має ніжний смак та немає жодних протипоказань для вживання.

Смачне й корисне правило гармонії, тонусу й хорошого настрою щодня - «Закваска 3.2%» від ТМ «Рудь», фото-1

 
За останні роки кисломолочні продукти, із вмістом молочнокислих- та біфідобактерій, отримали неймовірну популярність. Нині вони розглядаються як основа здорового харчування людини, що сприяє зміцненню здоров'я, попереджуючи при цьому ряд захворювань.  Закваска від ТМ «Рудь» особливо ефективно сприяє нормалізації кишкової мікрофлори, усуненню бактеріозу, покращенню апетиту, зменшенню негативної дії антибіотиків, зниженню рівня холестирина в крові, зміцненню імунної системи та підвищенню загального тонусу організму.
“Закваска 3,2 %” - це не лише ідеальний варіант для сніданку, а й збалансований обід чи перекус, також, це хороший варіант для легкої вечері, завдяки своїм наступним перевагам.

«Їжа зросту»
Кисломолочні продукти є цінним джерелом незамінних для організму “будматеріалів” - повноцінного білка і кальцію, які легко засвоюються і сприяють зростанню дитячого організму. Надзвичайно важливо те, що кальцій в складі Закваски знаходиться в оптимальному співвідношенні з фосфором та іншими макро- і мікроелементами, які сприяють максимальному засвоєнню дітьми кальцію, що міститься в продукті.
moloko

 
«Живий продукт»
Головна особливість “Закваски 3,2%” в тому, що це “живий продукт”. Разом із сприятливим впливом на мікрофлору кишечника, Закваска виконує функції забезпечення організму необхідними живильними речовинами і корисними біологічно активними продуктами (вітамінами, амінокислотами, пептидами тощо)
zszh

 
“Закваска 3,2%” - це корисний продукт для зміцнення Вашого здоров'я, покращення мікрофлори організму, збереження стрункої фігури та краси. Цей продукт підсилює імунітет, покращує апетит, підвищує загальний тонус організму.

Смакуйте на здоров’я!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...