• Головна
  • В Житомирі відзначили концертом День закоханих
12:47, 14 лютого 2013 р.

В Житомирі відзначили концертом День закоханих

13 лютого 2013 року в телецентрі відбулось святкування всесвітнього Дня закоханих. Учнівська та студентська молодь активно долучилась до святкування, зала телецентру була повністю заповнена. Перед глядачами виступили молоді, обдаровані артисти.

Організаторами свята виступили управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та міської ради, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради, громадські організації та об’єднання.

Вони намагались донести до учасників святкування важливість серйозного ставлення до інституту сім’ї, до почуттів, до здорового способу життя. Молоді люди також могли ознайомитись із літературою про ризики, що сьогодні є у молодіжному середовищі.

Волонтери Центру соціальних служб, Фонду громади міста Житомира, благодійної організації АСЕТ проводили опитування серед молоді та надавали консультації і роз’яснення з проблемних питань.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Олена Сарно  наголосила на необхідності формування у молоді інтересів, а не просто забезпечувати їх реалізацію:

«Батьки, які формують у дітей інтерес до спорту, науки, мистецтва до техніки забезпечують розвиток дитини у правильному напрямку. Адже головне наше завдання – показати молоді орієнтир, до якого потрібно прагнути».

Оголошення
live comments feed...