• Головна
  • Рулонні штори - як вибрати? Які штори підійдуть краще всього?
Реклама
10:40, 17 квітня 2020 р.

Рулонні штори - як вибрати? Які штори підійдуть краще всього?

Реклама
Рулонні штори - як вибрати? Які штори підійдуть краще всього?

Вони захистять від сонця в жарке літо, збережуть тепло взимку й будуть прекрасною альтернативою звичайним шторам. Практичні та сучасні рулонні штори - це один з найважливіших елементів декору будинку.

За якими параметрами вибрати?

Рулонні штори - це один з найпопулярніших способів оформлення вікон. Усі моделі прості в монтажі, а широкий вибір дозволить підібрати їх навіть для вікон нестандартної форми. Це рішення на декілька років, тому, вибираючи модель для себе, треба враховувати як питання практичні, так і естетичні.

1. Світлопроникність

Регулювання подання світла в помешкання - це основне завдання ролет віконних. Їх треба підбирати, керуючись мірою освітлення вашого інтер'єру. Живучи на першому поверсі, звичайно, ви не хочете, щоб хтось заглядав до вас у вікна, - тоді варто обрати жалюзі повністю світлонепроникні. Такі ж штори повинні обрати люди, які не люблять яскравого сонця. Моделі, які мають прогумовану тканину, забезпечують найвищий рівень затемнення. Якщо обрати штори з прозорих тканин, ви отримаєте молочне, злегка розсіяне світло. Різноманітні рулонні штори під замовлення пропонує компанія «Хітсан».

2. Тип монтажу

Зазвичай рулонні штори встановлюються на перекладині над нішею вікна. Слід звернути особливу увагу, щоб перемичка була досить високо, щоб тканина, згорнута в сувій, не заважала відкриванню вікна. Альтернативою цього рішення є рулонні штори міні, які встановлюються на окремі віконні стулки, завдяки чому користуються все більшою популярністю.

3. Колір

Штора повинна захищати від світла та прикрашати інтер'єр. Варто пам'ятати, що світлі кольори пропускають на 30% більше світла, чим темні. Темні штори прекрасно підходять для спалень, у свою чергу, яскраві, виконані з напівпрозорих тканин, краще вибрати для вітальні або кухні.

Популярні види

Римські штори

Це ідеальний вибір для тих, хто цінує естетику. Вони дають чудовий декоративний ефект. Римські штори виконують роль сучасних штор – вони виготовлені з тонких матеріалів. Жалюзі з тканини складаються в широкі горизонтальні смуги. Можуть бути виготовлені з майже будь-яких тканин, наприклад, синтетичних, бавовни, тюля, а також з льону.

День - ніч

Усе більш популярними є штори "день-ніч", що мають характерну будову. Вони складаються зі спеціальних затемненихй прозорих смуг. Характерна конструкція дозволяє регулювати міру затемнення приміщення. Такі штори можна встановлювати в усіх типах приміщень. Вони на стільки оригінальні, що штори або гардини не потрібні.

Оголошення
live comments feed...