• Головна
  • Працівники ТТУ вирішували, як їм жити далі без зарплати
13:33, 15 лютого 2013 р.

Працівники ТТУ вирішували, як їм жити далі без зарплати

В п'ятницю, 15 лютого, в Житомирі відбулись збори працівників Трамвайно-тролейбусного управління. Люди пийшли обговорити, що їм робити далі, коли заробітна плата не виплачується ще з листопада.

На збори прийшли також мер міста Володимир Дебой, депутат Верховної Ради Генадій Зубко і заступник губернатора Олещенко. 

Як виявилось, людям винні заробітну плату ще за листопад, за грудень-січень виплат не було. Натомість електротранспорт в місті працює і далі несе збитки. За минулйи рік ТТУ заплатило 21,5 мільйони гривень податків, а отримало субвенцій з держбюджету всього 19 мільйонів. Кошти на перевезення пільговиків перераховані не в повному об'ємі, тому у підприємства просто немає звідки платити людям заробітну плату.

Міський голова Дебой сказав, що головною проблемою є саме відшкодування проїзду пільговиків, а тому він буде просити депутатів ВР від Житомира добиватись монетизації пільг. Також, оскільки були погашені кредити, то кошти, які раніше йшли на оплату відсотків і тіла крелиту, в подальшому підуть на розвиток ТТУ. 

Генадій Зубко заявив, що працюватиме над монетизацію пільг, але потрібно також добиватись збільшення коштів, які виділяє область на компенсацію проїзду. Зараз ця сума складає 17 мільйонів і її явно не вистачає. Тому потрібно розібратись, як використовуються ці гроші.

Зараз засідання триває. Про його результати ми повідомим пізніше

 IMG_1974

 IMG_1980

 IMG_1984

 IMG_1990

 IMG_2002

 IMG_2003

 IMG_2005

 IMG_2006

 IMG_2027

 IMG_2034

 IMG_2046

 

Оголошення
live comments feed...