• Головна
  • Експерт пояснив, як чиновники на ремонті наших доріг стають мільйонерами
11:08, 17 лютого 2013 р.

Експерт пояснив, як чиновники на ремонті наших доріг стають мільйонерами

Ремонт доріг – це ласий шматок для вітчизняних чиновників, адже туди щорічно "закопуються" десятки мільйонів.

Про це в ефірі телеканалу ТВі заявив журналіст і громадський активіст Андрій Капустін, пише gazeta.ua

Капустін вважає, що ремонт доріг – одна з найблагодатніших сфер для "лівого" заробітку.

"Зробити будь-яку дорогу вужчою на один сантиметр – це означає, що кілька людей, які мають до цього відношення, стали мільйонерами. Як ми це багаторазово бачили", - зазначив експерт.

За його словами, в Україні ніхто не контролює процес будівництва і ремонту автошляхів.

"Немає контролю. У всьому світі ремонт доріг – це ласі шматки. Туди закопують мільйони, мільйони і десятки мільйонів щорічно", – сказав Капустін.

Нагадаємо, Держфінінспекція України виявила масштабні зловживання в Укравтодорі. Про це повідомив голова Держфінінспекції Петро Андрєєв.

Йдеться про результати  перевірок фінансово-господарської діяльності підприємств, установ та організацій, підпорядкованих Державному агентству автомобільних доріг України (Укравтодор) у 2010-2012 роках. Сума збитків, за словами Андрєєва, перевищила 225 млн грн.

Що робити, якщо авто потрапило в яму на дорозі

Коли автомобіль потрапив в яму на дорозі, необхідно скласти ретельний протокол і змусити автоінспекторів його підписати.

Про це в ефірі телеканалу ТВі розповіла адвокат Тетяна Монтян.

Вона, зокрема, наголосила, що головне, що повинні зробити водії, потрапивши в яму на автошляху – це докладно заповнити протокол і змусити представників дорожньої автоінспекції його підписати.

"Якщо ви потрапили у ДТП через стан доріг, треба викликати ДАІ, скласти протокол, щоб усе було чітко напиcано: де ця яма, які її параметри, що неможливо було уникнути цієї ями, тому що вона занадто велика..." - зазначила адвокат.

За її словами, усі нюанси мають бути описані і бажано сфотографовані.

"А ще краще – завжди їздити з відеореєстратором, щоб було видно, за яких саме умов ви потрапили в цю яму", - наголосила Монтян.

"І обов'язково змусити працівників ДАІ підписати такий протокол – інакше доказів не буде", – підкреслила адвокат.

Нагадаємо, нову редакцію Правил дорожнього руху прийняли на днях на закритому засіданні Кабінету міністрів. Вона набуде чинності вже з 15 квітня цього року і передбачає чимало нововведень.

Зокрема, з 1 жовтня до 1 травня за межами населених пунктів усі транспортні засоби повинні пересуватися із увімкненими габаритними вогнями або ближнім світлом фар.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...