
11:00, 29 квітня 2020 р.
Надійне джерело
У ДТП на Житомирщині постраждало троє людей
Вранці 29 квітня неподалік с.Калинівка Новоград-волинського району сталася Дорожньо-транспортна пригода.
Як повіомляє ГУНП у Житомирській області, водій автомобіля «Hyundai Santa Fe», 35-річний житель Волинської області, рухаючись у напрямку міста Києва, на 240 кілометрі траси «Київ-Чоп» не впорався з керуванням та зіштовхнувся з відбійником.
У результаті ДТП водій та двоє пасажирів автівки, 53-річна та 34-річна жительки Волинської області, з отриманими тілесні ушкодженнями були госпіталізовані до лікарні.
Нині триває встановлення всіх обставин ДТП.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
09:00
18 червня
ТОП новини
Оголошення
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня