• Головна
  • Школярам влаштували екскурсію в райвідділ міліції
14:58, 18 лютого 2013 р.

Школярам влаштували екскурсію в райвідділ міліції

Вчасно сказане слово або отримане враження часто залишають надовго відбиток в пам’яті, а то й допомагають уникнути життєвих помилок. Підлітковий максималізм і юнацька недосвідченість інколи стають причинами необдуманих вчинків дітей, які можуть мати і правові наслідки. Розповісти, показати та переконати учнів Любарського професійного ліцею у небезпечності вживання наркотичних засобів днями взялися працівники місцевого райвідділу міліції.

Несподіване запрошення нещодавно отримали ліцеїсти та їх педагоги від правоохоронців – відвідати територіальний підрозділ органів внутрішніх справ та безпосередньо познайомитись з його діяльністю.- Пропозиція майже унікальна, але насправді дуже цікава. Особливо для хлопчаків, - розповів заступник директора з навчально-виховної роботи Любарського професійного ліцею Віктор Гевліч – Більшість з цих дітей вперше побували у приміщенні райвідділу і особисто спілкувались з міліціонерами безпосередньо на їх робочих місцях.

Зустрічали дітей у фойє, де заступник начальника – начальник міліції громадської безпеки Любарського РВ УМВС України в Житомирській області Микола Кучерук розпочав розмову зі знайомства. Наочні стенди, розміщенні у вестибюлі, доповнювали розповідь підполковника міліції.

jpg

А найбільший інтерес і зацікавлення у гостей викликала робота чергової частини. Учні спостерігали, як надходять та приймаються телефонні дзвінки по лінії «102» і що відбувається потім. Для багатьох організація подальших дій міліції, виїзд слідчо-оперативної групи стали справжнім відкриттям.

jpg
Також майбутні механізатори, електрогазозварники, водії та продавці несподівано для себе опинилися в умовах ізоляції. Під час відвідування приміщень для тимчасово затриманих усіх попросили залишити мобільні телефони на вході, а ще розповіли, за які правопорушення людина може опинитись в умовах обмеження або позбавлення волі.

jpg
Особливо при цьому Микола Іванович закцентував увагу на причинах, які непомітно, але неухильно призводять до фатальних вчинків.

Відтак, повернувшись до фойє, діти уже самі продовжили обговорення можливих наслідків необдуманих рішень та дій. Для багатьох з них інформація про те, що зберігання, використання, а тим більше розповсюдження чи продаж наркотичних засобів, сировини чи психотропних речовинами є тяжким злочином, стала новиною. А відтак і покарання визначене законодавством суворе.

- Мені було цікаво, але я ще хочу обдумати те, що почув, - поділився своїми враженнями один з відвідувачів. – Якщо запросять ще, обов’язково прийду і підготую багато питань, - завершив хлопець.

Тож правоохоронці готуються до нових зустрічей, які по ініціативі УМВС України в Житомирській області пройдуть і в інших територіальних підрозділах.

Оголошення
live comments feed...