• Головна
  • На Житньому побудують павільйон для продажу свіжої риби
13:30, 19 лютого 2013 р.

На Житньому побудують павільйон для продажу свіжої риби

У Житомирі на найбільшому ринку міста - "Житній", планують обладнати павільйон для торгівлі живою рибою та рибними продуктами.

Сьогодні, частина території ринку укрита від дощу і снігу величезним навісом, під яким з'явилися нові столи, ларьки і тротуарна плитка. Працює молочний павільйон, де є туалет та гаряча вода. Оновлений фасад ринку з боку вулиці Хлібна.

Про те, які реконструкції будуть проведені на Житньому найближчим часом розповів директор ринку Василь Третяк, чия команда займається благоустрієм ринку останні два роки.

Несподіванкою для відвідувачів ринку стало те, що уздовж торговельних рядів і на більшій частині території асфальт повністю очищений від снігу і льоду. Раніше продавці і покупці потопали в бруді.

 - Раніше в цій частині міста завжди були проблеми з водовідведенням, але тепер на території ринку вода не затримується, однак за його межами проблеми з водовідведенням та очищенням снігу поки не вирішені. Але це вже володіння міської влади. Справа в тому, що колись на цій ділянці було болото. При будівництві ринку не був споруджений хороший водовідвід, а коли вулиці Московську та Хлібну забудували будинками, ґрунт просів і почалися серйозні проблеми. Каналізація не може поглинути всю воду через недостатній перетин труб, тому під час сильних дощів з території Житнього ринку вода йде нормально, а за його межами утворюються справжні річки. Зрозуміло, що людям незручно заходити і виходити з ринку, але це не наша вина.

За словами Третяка, найближчим часом ринок буде змінюватися і поліпшуватися кожен рік.

 - Вже цієї весни ми почнемо будувати павільйон для торгівлі живою рибою. Продавці тваринами перейдуть в інше місце, але залишаться в межах Житнього. Метр за метром будемо упорядковувати територію. Планів багато, проте заздалегідь не хотілося б розкривати всі карти. - Каже директор ринку.

Кореспондент місцевої газети Ехо Юлія Мельничук задала директору наболіле питання: "Проходячи по вулиці Московській, багато людей купує молоко у селянок, не заходячи на Житній ринок. А коли запитуєш у такий бабульки, чому вона не торгує на самому ринку, у відповідь чуєш: мене туди не пускають. Що ви на це скажете? "

 - На ринку завжди є місця для бажаючих, особливо в молочному павільйоні. Просто сільським жителям невигідно торгувати на ринку. По-перше, потрібно заплатити за місце, по-друге, продукція повинна пройти лабораторний контроль. А на асфальті за межами ринку все просто: прийшла і за дві години все продала. Тільки потім люди мені скаржаться, що, мовляв, молоко у бабусі виявилося розбавленим і не ранковим, а вечірнім. Щоб не ризикувати, краще отоварюватися тільки на території ринку.

Оголошення
live comments feed...