• Головна
  • Бельгійці просять заступника губернатора пролобіювати питання Водоканалу?
09:40, 20 лютого 2013 р.

Бельгійці просять заступника губернатора пролобіювати питання Водоканалу?

Представники бельгійської компанії «INDUSS» звернулася до заступника голови - керівника апарату Житомирської облдержадміністрації Олександра Никитюка з проханням допомогти в організації зустрічі з представниками керівництва міста Житомира та посприяти у проведенні зустрічі з представниками Житомирського водоканалу.

Про це повідомляє прес-служба ОДА. Залишається незрозумілим, чому бельгійська кампанія, яку зацікавило комунальне підприємство міста Житомира, звертається не до міського голови Дебоя і навіть не до губернатора Рижука, а саме до заступника губернатора. Адже Водоканал - це підприємство саме міської ради, а мер постійно хвалиться відкритістю до співпраці з будь-якими інвесторами, яких зацікавить розвиток міста. Навіщо просити заступника губернатора зустрічі з мером? Можливо, бельгійцям просто не вдалось домовитись з мерією і вони просять допомогти в цьому питанні Никитюка. Дізнатись про це можна буде вже весною.

Сама кампанія надає послуги з проектування, інженерії, будівництва, встановлення, запуску та обслуговування споруд для бізнесу та муніципальних потреб, при цьому надаючи особливої уваги збереженню екології,

Метою зустрічі, яка може відбутися у квітні поточного року, є обговорення можливості співпраці. Представники компанії «INDUSS» пропонують, зокрема, обговорити такі питання:

1. Оптимізація та реконструкція існуючих очисних споруд і комунальних мереж водозабезпечення. З’єднання міцних, правильно розрахованих і бездоганно функціонуючих технічних установок на благо населення.

2. Проектування та будівництво мобільних установок питної води, які можуть забезпечити негайне рішення для подачі питної води мешканцям, котрі проживають у сільській місцевості та у населених пунктах, розташованих у важкодоступних і віддалених місцях області. Такі мобільні установки у вигляді напівпричепів, причепів або контейнерів повністю оснащені усіма трубопроводами, автоматизовані та пристосовані для їх використання безпосередньо у таких важкодоступних місцях.

3. Створення стійкої, гармонійної, правильно збалансованої інфраструктури, при цьому зміцнюючи нинішній і майбутній потенціал для якості життя людей.

«Компанія «INDUSS» зацікавлена в експорті своїх технологій, ноу-хау і наразі розглядає можливість входження до України для реалізації спільних з української стороною інвестиційних проектів щодо оновлення інфраструктури водоканалів», - йдеться у листі.

Наразі питання перебуває на розгляді в облдержадміністрації.

Оголошення
live comments feed...