• Головна
  • Житомирська мерія за рік заробила на депозитах більше 4 мільйонів гривень
13:45, 20 лютого 2013 р.

Житомирська мерія за рік заробила на депозитах більше 4 мільйонів гривень

Більше 35 мільйонів гривень коштів бюджету Житомира залишалось в грудні на депозитних рахунках. У зв'язку з цим у міста навіть виникли проблеми із отриманням додаткових грошей від облради. На останній сесії депутати не хотіли виділяти 5 мільйонів гривень. Мовляв, місто своїх не може використати. Про це під час засідання виконкому розповів депутат облради Віталій Француз.

І додав, що на сесії хтось розповів, що на цих рахунках має бути аж 60 мільйонів.

- Це тимчасово вільні кошти бюджету, які розміщуються на депозитних рахунках і потім залучаються на фінансування згідно призначення, - розповів Сергій Гращук, директор департаменту та фінансів міського ради. - Протягом 2012 року ми активно розміщували їх на депозитних рахунках, якщо була така можливість. Ставка 15% річних - це досить гарна можливість заробити "на рівному місці". Внаслідок цього ми отримали 4,3 мільйона протягом року.

Гаращук пожалівся, що казначейство затримувало розміщення коштів на депозитних рахунках і ми втратили через це ще 700 тисяч гривень.

В цьому році міська рада уклала договір на обслуговування з трьома банками і зможе розміщувати кошти на депозитах вже під 18% річних.

Оголошення
live comments feed...