• Головна
  • Мешканці Житомирської ОТГ цілодобово зможуть отримувати інформацію про використання коштів бюджету розвитку
17:03, 19 травня 2020 р.
Надійне джерело

Мешканці Житомирської ОТГ цілодобово зможуть отримувати інформацію про використання коштів бюджету розвитку

Кожен мешканець Житомирської міської ОТГ може на офіційному сайті міської ради подивитися, де і які об’єкти чи роботи були реалізовані, у який період і скільки коштів на це було використано.

Відтак, забезпечується цілодобовий доступ громадськості до інформації про використання коштів бюджету розвитку, використання капітальних видатків житомирської громади у форматі відкритих даних, повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

Мешканці Житомирської ОТГ цілодобово зможуть отримувати інформацію про використання коштів бюджету розвитку, фото-1

18 травня рішенням позачергового засідання виконавчого комітету міської ради утворено Реєстр об’єктів (проєктів), які фінансуються з бюджету розвитку Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, а також затверджено порядок його формування та ведення.

Мешканці Житомирської ОТГ цілодобово зможуть отримувати інформацію про використання коштів бюджету розвитку, фото-2

«Головний розпорядник формує інформацію про планування, використання, про платіжні трансакції, укладені договори, і створюються дані для геопорталу Житомирської міської ради під назвою «Бюджет на мапі», - говорить Діна Прохорчук, директорка департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради.

«Бюджет на мапі» формуватиметься щорічно відповідно до програми соціально-економічного та культурного розвитку території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади та міських цільових програм. Дані будуть вноситися виконавчими органами міської ради як розпорядниками інформації впродовж десяти робочих днів від дати затвердження видатків чи проведення платежів.

Мешканці Житомирської ОТГ цілодобово зможуть отримувати інформацію про використання коштів бюджету розвитку, фото-3

Зазначалося, що такий ресурс має покращити доступ громадськості до інформації щодо використання капітальних видатків. Адже це зручний інструмент для тих, хто бажає моніторити якість проведення робіт.

«Кожен житомирянин зможе побачити на мапі міста ті об’єкти, які фінансуються за рахунок бюджету розвитку, проконтролювати, побачити результат, терміни виконання робіт…», - зазначив під час засідання міський голова Сергій Сухомлин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомирська #ОТГ #громада #бюджет на мапі #житомиряни #фінансування #видатки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...