• Головна
  • У Житомирі відбулась презентація книги статей Юрка Гудзя «Набережна під скелями»
15:30, 21 лютого 2013 р.

У Житомирі відбулась презентація книги статей Юрка Гудзя «Набережна під скелями»

Сьогодні, 21 лютого 2013 року, у прес-центрі міської ради відбулась презентація книги статей, творів, рецензій, інтерв’ю, листів відомого українського письменника, житомирянина Юрка Ґудзя. Видання книги стало можливим завдяки отриманню Олегом Левченком, упорядником книги, ґранту Житомирського міського голови для обдарованої молоді у 2012 році.

Презентація видання під головуванням заступника міського голови Олександра Бочковського зібрала разом творчу інтелігенцію Житомира: письменників, друзів Юрка Ґудзя, викладачів Житомирського державного університету ім. І.Франка та поціновувачів творчості письменника.

«Ґрант Житомирського міського голови покликаний сприяти розвитку талановитої молоді та формування любові до Житомира. Я переконаний, що такі видання зміцнюватимуть авторитет міста, як малої батьківщини геніїв літератури, науки, спорту», - переконаний заступник міського голови Олександр Бочковський.

До книги увійшли художні твори, переклади, статті, рецензії, інтерв’ю, листи письменника. Частина матеріалів була зібрана із різних регіональних та всеукраїнських періодичних видань, інша частина є результатом роботи з рукописним та друкованим архівом письменника.

Упорядник книги Олег Левченко подякував організаторам презентації за допомогу у створенні книги та наголосив, що видання «Набережна під скелями» окреслює величезний пласт життя письменника та його бачення навколишнього світу.

«В кількох рядках його твору можна впізнати цілий світ», - наголосила Марчук Катерина, поетеса, переможець конкурсу «Клекотень осені – 2012», поціновувачка творчості Юрка Ґудзя.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Олена Сарно повідомила, що у 2013 році також буде проведено конкурс на отримання ґранту Житомирського міського голови для обдарованої молоді. Детальна інформація про умови конкурсу буде оприлюднена на сайті міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...