![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
16:30, 21 лютого 2013 р.
Енергозбереження по-Житомирськи: газони з підігрівом
Останнім часом міська рада не припиняє хвалитись своїми енергозберігаючими програмами та новаціями. Мерія постійно звітує про економію коштів і залучення інвестицій в цій сфері. А дехто навіть починає говорити, мовляв в Житомирі треба робити тротуари з підігрівом. І мало хто помічає, що в місті цей самий "підігрів" має чимало газонів.
Тож навіть взимку, коли все встелене снігом, житомиряни можуть милуватись остівцями зеленої трави. В багатьох дворах є такі ділянки. По ним легко визначити де проходять теплотраси. Лишається тільки жахатись, яка ж кілкість тепла витрачається на непотрібний підігрів землі. Бо економічний збиток від неізольованих труб залишається таємницею.
Зрозуміло, що комунікації в місті застарілі і в бюджеті немає грошей, аби їх поміняти і ізолювати труби. Але в такому випадку владі потрібно шукати інші шляхи виходу з ситуації, а не піаритись за рахунок житомирян.
![Енергозбереження по-Житомирськи: газони з підігрівом, фото-1 Енергозбереження по-Житомирськи: газони з підігрівом, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
15:19, 16 липня
13:13, 21 липня
17:47, 13 липня
2
13:13, 21 липня
8
live comments feed...