• Головна
  • В Житомирі відбулась колегія департаменту фінансів облдержадміністрації
09:35, 22 лютого 2013 р.

В Житомирі відбулась колегія департаменту фінансів облдержадміністрації

Підсумкове розширене засідання колегії департаменту фінансів облдержадміністрації відбулося 21 лютого за участю голови обласної ради Йосипа Запаловського та куратора галузі, заступника голови ОДА – керівника апарату Олександра Никитюка.

Головувала на засіданні директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ганна Ємченко. Доповідаючи про підсумки роботи фінансових органів області з виконання місцевих бюджетів за 2012 рік, директор зауважила, що 2012 рік виявився набагато важчим, ніж очікувалося. Було багато зовнішніх негативних чинників, а також пов’язаних із ними недопрацювань фінансових органів області, що вплинуло на кінцевий результат бюджетного року.

Фinupr 007

Фinupr 007

Враховуючи умови, в яких відбувався бюджетний рік, працівники фінансової сфери Житомирщини з покладеними на них завданнями справилися. В області є райони, що перевиконали бюджети не тільки загалом, а цього вдалося досягти кожній їхній сільській, селищній та міській радам. Лідерами з наповнення місцевих бюджетів є Коростенський та Володарсько-Волинський райони.

Фinupr 009

Звертаючись до учасників засідання колегії департаменту фінансів – голів райдержадміністрацій, їхніх заступників, міських голів, керівників фінансових управлінь, – голова обласної ради наголосив на продовженні у поточному році реформування у сферах державного управління, соціального та економічного напрямків. «Ефективність реалізації позитивних перетворень перебуває у залежності від нашої з вами командної роботи та застосування нового удосконаленого менеджменту економічними процесами», – сказав він.

Фinupr 011

Йосип Запаловський відзначив, що за досить непростої економічної ситуації та наявності численних проблем є позитиви у виконанні бюджету нашої області. Серед них голова обласної ради виокремив такі: забезпечено своєчасну виплату заробітної плати і проведення розрахунків за енергоносії; організовано, без зривів, профінансовано відпускну кампанію, що дало змогу забезпечити соціальну стабільність у регіоні; вже під кінець 2012 року затверджено обласний, районні та міські бюджети на 2013 рік, а на початку січня, у встановлені терміни, затверджено всі бюджети місцевого самоврядування.

Фinupr 016

 «Наразі стоїть завдання успішно пройти 2013 рік, – сказав Йосип Запаловський. – Беручи до уваги значну обмеженість ресурсів, основні завдання бюджетної політики – це забезпечення виконання і, по-можливості, перевиконання доходної частини, своєчасна і в повному обсязі виплата заробітної плати працівникам бюджетних установ та проведення повних розрахунків за спожиті енергоносії».

Голова обласної ради закликав присутніх представників районів: «Ваш добробут залежить від вас самих!» та рекомендував брати приклад із таких районів як Коростенський. Там не рідше одного разу на місяць проводяться наради-семінари для органів місцевого самоврядування щодо шляхів збільшення дохідної частини бюджету.

Фinupr 023

Фinupr 023

Йосип Запаловський наголосив, що тільки завдяки конструктивній роботі на місцях обласний бюджет сьогодні має вільні кошти, які на наступній сесії обласної ради будуть поділені між пріоритетними галузями і напрямками.

Підсумовуючи сказане, голова обласної ради подякував учасникам засідання, представникам органів місцевого самоврядування області за цілеспрямовану працю у 2012 році, який був орієнтований на виконання завдань, визначених Програмою економічних реформ Президента України. Кращих працівників фінансової галузі Йосип Запаловський нагородив грамотами обласної ради. Грамоти облдержадміністрації вручив Олександр Никитюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...