• Головна
  • В центрі туризму на Житомирщині оновлено базу для занять спортивним туризмом
13:15, 29 травня 2020 р.
Надійне джерело

В центрі туризму на Житомирщині оновлено базу для занять спортивним туризмом

В центрі туризму на Житомирщині оновлено базу для занять спортивним туризмом

У комунальному закладі позашкільної освіти «Обласний центр туризму, краєзнавства учнівської молоді» Житомирської обласної ради відкрито зал для занять з пішохідного спортивного туризму.

За сприянням депутата обласної ради Юрія Бовсуновського в закладі обладнано дистанції для пішохідного туризму та скелелазіння. Про це повідомляє пресслужба Житомирської обласної ради.

«Обласний центр туризму є організуючою ланкою молодіжного і дитячого туризму та краєзнавства в області. Ми особливу увагу маємо приділяти розвитку дітей, особливо підтримці їх фізичної підготовки. Нині після карантину дітям особливо важливо буде мати фізичні навантаження, в центрі ж є чудова база та викладачі для освоєння нового роду занять - спортивного орієнтування та отримання навичок відповідної підготовки для професійного туризму. Крім того, діти мають змогу вивчати музейну справу і проводити екскурсії самостійно», - зазначив заступник голови обласної ради Максим Вілівчук.

Комунальний заклад позашкільної освіти «Обласний центр туризму, краєзнавства учнівської молоді» є єдиним в області профільним позашкільним навчальним закладом який працює у трьох основних напрямках: туристично-спортивному, екскурсійно-краєзнавчому та національно патріотичному. На даний час в центрі діє 50 гуртків в яких займаються 760 вихованців. На базі Центру розміщений геологічний музей – один з найкращих природничих музеїв закладів освіти України.

По закінченню карантинних заходів центр буде відкритий до занять.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #житомирщина #обласний #центр #туризму #скелелазіння #діти #спортивний #туризм
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...