• Головна
  • У Житомирі через брудну воду відтермінували відкриття купального сезону
15:30, 2 червня 2020 р.
Надійне джерело

У Житомирі через брудну воду відтермінували відкриття купального сезону

У Житомирі через брудну воду відтермінували відкриття купального сезону

В обласному центрі через брудну воду у водоймах та зниження температури початок купального сезону, який мав стартувати з 1 червня, перенесли.

Дата відкриття купального сезону може стати відомою після чергового моніторингу води, запланованого на 3 та 4 червня, повідомляється в сюжеті suspilne.media.

Начальник міської рятувальної служби на воді Олександр Радаєв каже, що попри прохолодну погоду і відсутність відпочивальників, рятувальники стежать за територією пляжів у житомирському Гідропарку та перевіряють роботу гучномовця.

Олександр Радаєв: "Температура води 12 градусів. Людей, ми бачимо, немає – ні на дорослому, ні на дитячому пляжі. Для того, щоб не було надзвичайної ситуації в зоні відповідальності нашої служби, ми готові і будемо застерігати людей від необачних вчинків і купання у прохолодній воді".

Та навіть якби 1 червня температура води була б вищою за 12 градусів, купальний сезон в області все одно не розпочався б, - розповів завідувач відділу обласного лабораторного центру Юрій Лутай.

Юрій Лутай: "Вода у 51 водоймі області не відповідає санітарним нормам і не придатна для того, щоб у ній купатися. Непридатна, в тому числі, і вода у житомирському Гідропарку за трьома показниками: за хімічним та біологічним споживанням кисню і вмістом розчиненого кисню у воді".

Наступний моніторинг якості води у водоймах області лабораторний центр проведе 4 та 5 червня, напередодні підвищення температури повітря, яка за прогнозом житомирського гідрометцентру, у суботу може сягнути 25 градусів тепла. Тоді у разі належної якості, води розпочнеться і купальний сезон.

Автор: Леонід Харшан

Камера: Олександр Данилюк

#купальний #сезон #гідропарк #відкриття #сезону #житомир #купання #житомирщина
Оголошення
live comments feed...