• Головна
  • У центрі Бердичева збираються добудовувати торговий центр?
12:30, 3 червня 2020 р.
Надійне джерело

У центрі Бердичева збираються добудовувати торговий центр?

У центрі Бердичева збираються добудовувати торговий центр?

Бердичівляни та гості міста за більш ніж десять років звиклись з тим, що біля головного перехрестя міста, між вулицею Житомирською і площею Соборною, височіє залізний каркас триповерхової будівлі, який став своєрідним пам’ятником фінансовій кризі 2008 року.

Про це розповідає rio-berdychiv.info.

Колись житомирські підприємці хотіли швидко збудувати тут торгово-розважальний центр, для чого на аукціоні викупили земельну ділянку, потім докупили ще квартир та знесли сусідні кілька будинків.

І ось днями, на офіційному сайті міста оприлюднили проект рішення міської ради щодо розробки детального плану цієї території. Тобто, виходить, що колишнє будівництво велось без такого плану.

У проекті рішення пропонується:

«1. Дозволити розробити детальний план території в межах вулиці Житомирської та площі Соборної для будівництва торгівельно- розважального центру.

2. Визначити: 2.1. Замовником розробки детального плану території – управління містобудування, архітектури та земельних відносин.

2.2. Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території – директора ТОВ «Маген-Україна» Рабіновича О. А.

3. Директору ТОВ «Маген-Україна» Рабіновичу О. А.:

3.1. Визначити ліцензовану проектну організацію – розробника детального плану території з укладанням відповідної угоди.

3.2. Забезпечити розроблення містобудівної документації відповідно до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та державних будівельних норм.

3.3. Сприяти в організації проведення громадських слухань розробленого детального плану території відповідно до вимог ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Отже, можна сподіватись, що на громадських слуханнях забудовники зможуть почути пропозиції бердичівлян стосовно благоустрою території в історичному центрі міста, і надіятись, що це будівництво отримає потужне фінансове «друге дихання», яке дозволить закінчити його до настання наступної кризи.

Олександр Доманський, rio-berdychiv.info

#житомирщина #бердичів #архітектура #історія #торговий #центр #бердичівський #район
Оголошення
live comments feed...