• Головна
  • У Новоград-Волинському районі місцеві жителі незаконно зберігали в авто зброю
11:00, 4 червня 2020 р.
Надійне джерело

У Новоград-Волинському районі місцеві жителі незаконно зберігали в авто зброю

У Новоград-Волинському районі місцеві жителі незаконно зберігали в авто зброю

Новоград-Волинською місцевою прокуратурою спільно з територіальними правоохоронними органами посилено протидію злочинів, пов’язаних з незаконним поводженням зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Так, з початку року місцевою прокуратурою забезпечено процесуальне керівництво в 11 кримінальних провадженнях за фактами незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, які розслідуються Новоград-Волинським відділом поліції.

Зокрема, триває досудове розслідування за фактом незаконного зберігання в автомобілі вогнепальної зброї місцевими жителями.

Виявили кримінальне правопорушення 20.05.2020 працівники поліції спільно з членами мисливського товариства під час перевірки дотримання встановлених обмежень у зв’язку з нерестом риби на водоймах та «режиму тиші» на території Пилиповецького лісництва, що у Новоград-Волинському районі.

За даними слідства, під час огляду автомобіля, яким приїхали «на природу» троє мисливців, крім іншого, у багажному відділенні було виявлено також мисливський карабін з п’ятьма набоями, документи на які були відсутні.

На даний час у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 263 КК України триває досудове розслідування, яке проводить місцеве відділення поліції.

Загалом, за процесуального керівництва Новоград-Волинської місцевої прокуратури, цьогоріч закінчено досудове розслідування у чотирьох кримінальних провадженнях. Наразі місцевою прокуратурою обвинувальні акти у злочинах проти громадської безпеки затверджені та скеровані до суду, один з яких - з угодою про визнання винуватості.

Пресслужба прокуратури Житомирської області

#житомирщина #прокуратура #новоград-волинський #район #зброя #незаконне #зберігання
Оголошення
live comments feed...