• Головна
  • Доходи житомирського КП «Парк» від реалізації власних послуг виконано на 93%
14:30, 4 червня 2020 р.
Надійне джерело

Доходи житомирського КП «Парк» від реалізації власних послуг виконано на 93%

Доходи житомирського КП «Парк» від реалізації власних послуг виконано на 93%

Доходи житомирського КП «Парк» від реалізації власних послуг виконано на 93%

На засіданні виконавчого комітету Житомирської міської, яке відбулося 3 червня 2020 року, розглянули ряд важливих для життєдіяльності та функціонування міста питань.

У порядку денному, зокрема, члени виконкоми розглянули таке питання порядку денного, як «Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального підприємства «Парк» Житомирської міської ради».

«Фінансовий план за 2019-ий рік. Що стосується доходів від реалізації власних послуг парку, то їх виконано в обсязі 93%. Порівняно з 2018-им роком, приріст сягнув майже півмільйона гривень. Виконані всі бюджетні програми. У нас була загальна економія по бюджету. Ми виконали на 87,8% по коштам. Не в останню чергу через економію по табору «Супутник» (ред. комунальне підприємство «Парк» є балансоутримувачем табору).

Стосовно витрат. Вони у нас теж в межах показників фінансового плану. Також є економія. Виконали на 88,3%. З приводу чистого прибутку — заплановано було 9 тисяч, а виконали 18 тисяч. Всі дані в межах запланованих показників», — відзвітувався Ігор Леонченко, директор КП «Парк» міської ради.

Отож, члени виконкому погодили вищезгаданий звіт. 

#кп парк #житомир #звіт #фінансовий #план #міська #рада #бюджет #фінанси #житомирська #область #житомирщина
Оголошення
live comments feed...