• Головна
  • Житомирські слідчі вчились працювати за новим кримінальним кодексом
09:35, 25 лютого 2013 р.

Житомирські слідчі вчились працювати за новим кримінальним кодексом

Обмінятися набутим досвідом у застосуванні нового Кримінального процесуального кодексу, отримати практичні поради та компетентні коментарі мали можливість працівники слідчих підрозділів Житомирщини.

Упродовж трьох днів в обласному центрі та в містах Коростені і Бердичеві проходили спеціальні наради фахівців з питань практичного застосування окремих норм законодавства.

До районних і обласного центру приїздили працівники слідства та їх керівники із суміжних районів області. На першому етапі роботи слідчі визначали власний рівень оволодіння нормами чинного кримінально-процесуального законодавства, оскільки обов’язковою частиною зборів стало контрольне тестування.

Житомирські слідчі вчились працювати за новим кримінальним кодексом, фото-1


Відтак, отримавши результати загального рівня підготовки аудиторії, працівники Слідчого управління УМВС України в області у своїх доповіддях акцентували увагу на найбільш проблемних питаннях, що потребували більш поглибленого вивчення. Саме це і стало другою частиною нарад. До уваги присутніх були запропоновані до обговорення теми з питань проведення негласних слідчих дій, призначення експертиз тощо. Тож усі учасники зустрічей мали змогу поставити свої запитання та у ході плідної дискусії отримати на них відповіді.

jpg
jpg
Окрім того, цікавим етапом наради став обмін власними практичними напрацюваннями між колегами з різних територіальних підрозділів. Адже, як виявилося, деякі з отриманих знань є справді унікальними і заслуговують на поширення серед правоохоронців.

jpg
Отож, спільні зустрічі колег-слідчих досягли своєї мети: кожен з присутніх отримав корисний досвід, поглибив власні знання, а значить, в подальшому більш якісно працюватиме над розкриттям кримінальних правопорушень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...